تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ ۰۳:۴۴:۲۴
کد مطلب:  648206
معاون آموزش متوسطه و دبیر ستاد ثبت نام استان مرکزی خبر داد:
شیوه نامه ثبت نام دانش آموزان در سال تحصیلی 98-97 به نواحی و مناطق استان ابلاغ شد

معاون آموزش متوسطه و دبیرستاد ثبت نام استان مرکزی از ابلاغ شیوه نامه ثبت نام دانش آموزان در سال تحصیلی 98-1397 به نواحی و مناطق پانزدهگانه آموزشی استان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی، « مجتبی حیدری» با اشاره به اهمیت فرآیند ثبت نام دانش آموزان افزود: ثبت نام دانش آموزان در مدارس، آغازی مهم و سرنوشت ساز برای دانش آموزان و نقطه آغاز پیوند عمیق دو نهاد خانه و مدرسه و زمینه ساز برنامه ریزی های لازم در زمینه سازماندهی نیروی انسانی و کلاس های درس می باشد.

وی با اشاره به تشکیل ستاد ثبت نام در آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: ستاد ثبت نام در سطح استان و متناظر با آن ستادهای ثبت نام در مناطق و نواحی استان تشکیل خواهد شد و مدیریت فرایند ثبت نام و تحقق اهداف شیوه نامه برنامه ریزی خواهند نمود.

معاون آموزش متوسطه و دبیر ستاد ثبت نام آموزش و پرورش استان مرکزی اظهار داشت: در شیوه نامه تدوین شده شرایط و ضوابط ثبت نام هر یک از دوره های تحصیلی،مدارک مورد نیاز برای ثبت نام و همچنین شرایط و ضوابط ثبت نام در مدارس استعداد های درخشان، نمونه دولتی و شاهد و نحوه سنجش بدو ورود دانش آموزان و پایگاه های سنجش اعلام شده است.

حیدری افزود: انتظار می رود مدیران محترم مدارس با مطالعه دقیق مفاد شیوه نامه زمینه رضایت حداکثری اولیای محترم را فراهم سازند

وی خاطر نشان کرد: دبیرخانه ستاد ثبت نام مستقر در معاونت آموزش متوسطه با شماره تلفن 33136716 و تلفن 33136350 اداره ارزیابی عملکرد پاسخگوی مدیران و اولیا گرامی می باشد و ضمنا سامانه   shekayat.medu.ir برای ثبت نظرات و شکایات اولیا در دسترس می باشد.     

به اشتراک بگذارید :