تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ ۰۴:۱۵:۱۶
کد مطلب:  648263
در جلسه پروژه مهر استان تاکید شد:
توجه ویژه به ساماندهی نیروی انسانی در پروژه مهر 97

مدیرکل آموزش و پرورش استان در اولین جلسه پروژه مهر گفت: ساماندهی نیروی انسانی از اولویت های پروژه مهر در سال جاری است که مناطق و نواحی بایستی با حساسیت ویژه ای ان را دنبال کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل، احمد ناصری  با قدردانی از اقدامات انجام شده در پروژه مهر 97،  اظهار داشت: امیدواریم در سال تحصیلی جدید هم با تمهید اقدامات اساسی، مهری پویا و فعالی داشته باشیم.

ناصری از برگزاری مانور ساماندهی نیروی انسانی در تیرماه سال جاری برای مشخص کردن وضعیت نیروی انسانی استان خبر داد و خاطر نشان ساخت: مناطق و نواحی در رابطه با استقرار پایه دوازدهم و همچنین خروج نیروی های انسانی توجه ویژه ای داشته باشند.

وی همچنین با اشاره به جایگاه خوب استان اردبیل در ارزیابی پروژه مهر سال گذشته ، تصریح کرد: برنامه ریزی هایی که در شورای پروژه مهر استان صورت گرفته است، امید داریم جایگاه خود را در ارزیابی نهایی امسال ارتقا ببخشیم.

دبیر ستاد پروژه مهر نیز در این جلسه با عنوان اینکه شاه کلید برنامه های آموزش و پرورش " پروژه مهر" است گفت: این پروژه جزو وظایف اصلی تمامی عوامل آموزشی و پرورشی می باشد که در سایه آن عدالت آموزشی، توجه به زیر ساخت ها، تامین تجهیزات مورد نیاز مدارس، سازماندهی نیروی انسانی و همین طور وضعیت فیزیکی مدارس محق شده و همچنین رضایتمندی اولیا دانش آموزان را نیز فراهم خواهد ساخت.

علی ورودی با عنوان این مطلب که پروژه مهر نماد توانمندی مدیران مدارس و مسؤولان آموزش و پرورش می باشد، تصریح کرد: پروژه مهر مشارکت همه جانبه آموزش و پرورش مناطق و نواحی را می طلبد.

معاون آموزش متوسطه اداره کل اظهار داشت: بهداشت عمومی مدارس، فضای ورزشی، حیاط پویا، بهسازی سرویس های بهداشتی، پرچم مدارس، ایجاد فضای پرنشاط در مدارس و ...از جمله شاخص هایی هستند که در پروژه مهر باید مدنظر قرار می گیرد.

ورودی با اذعان به اینکه پروژه مهر در مناطق و نواحی نهادینه شده است، ادامه داد: حدود انتظارات روسای کارگروه های استان به مناطق و نواحی ارسال خواهد شد، بنابراین مناطق و نواحی ارائه هر چه بهتر مستندات پروژه مهر را در اولویت قرار بدهند.

به گفته وی احصا موانع و تلاش برای رفع نواقص موجود از جمله ضروریات این پروژه است که با پیگیری و احساس مسئولیت محقق خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل نیز از تخصیص مبلغ 15 میلیارد ریال از محل اعتبارات آموزش و پرورش برای تجهیز هنرستان های استان خبر داد و گفت: با همکاری اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان نیز مبلغ 2 میلیارد ریال برای تامین نیازهای تجهیزاتی مدارس در مناطق و نواحی اختصاص پیدا کرده است که این تجهیزات در قالب پروزه مهر قبل از بازگشایی مدارس در اخیتار این مدارس قرار خواهد گرفت.

 

به اشتراک بگذارید :