تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ ۰۴:۱۳:۲۰
کد مطلب:  648266
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی
داشتن همدلی و یکپارچگی در اداره امور راهگشای مشکلات است

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: همدلی و یکپارچگی در اداره امور راهگشای بسیاری از مشکلات موجود در آموزش و پرورش می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی، ابراهیم محمدی در شورای اداری اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: چندین راهبرد و مسیر برای آموزش و پرورش استان مد نظر است که با رعایت این چند موضوع می توان بر بسیاری از مشکلات غلبه کرد.

وی بیان کرد: توجه به نماز و گسترش فرهنگ نمازخوانی، رعایت آداب اجتماعی، خوش بینی به فعالیت ها و کارها، عیب پوشی و پوشاندن اسرار دیگران از جمله مواردی است که نیازمند توجه به آنها هیستیم.

محمدی اظهار کرد: توجه به حقوق اداری و دقت در مصرف بیت المال، رعایت حقوق ارباب رجوع، تعهد و پایبندی به اصول اداری، گشاده رویی با همکاران، صبر و حوصله در کارها نیز جزو موارد لازم به توجه در این نهاد است.

وی اضافه کرد: نظم و انضباط در کارها، توجه به قانون و رعایت قوانین اداری، جدیت و تلاش در جهت تحقق اهداف، وقت گذاشتن برای پیشبرد انجام کارها و حسن تدبیر در انجام کارها همراه با دلسوزی نیز باید در راس کار باشد.

محمدی گفت: استقامت در برابر ناملایمات اداری، قاطع و شجاع بودن در تصمیم گیریها، صداقت و امانتداری، امانتداری در مسئولیت و اموال و کارها و پرهیز از دروغگویی نیز می تواند به پیشبرد امور کمک شایانی داشته باشد.

وی بیان کرد: پرهیز از منافع سیاسی و فردی، دوری از سخن چینی، برنامه ریزی و نظارت بر امور، برنامه محور بودن، افزودن برعلم و دانش اداری، خلاقیت و نوآوری و علاقمندی به کار نیز همواره لازم به توجه است.

به اشتراک بگذارید :