تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ ۰۵:۵۶:۰۸
کد مطلب:  648411
مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی:
استفاده از تجارب پیشکسوتان و انتقال آن به نسل جدید یکی از رویکردهای اصلی دستگاه تعلیم وتربیت است

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی عصر امروز در گردهمایی مدیران مدارس دهه ۶۰ تبریز در باشگاه فرهنگیان گفت: استفاده از تجارب پیشکسوتان و انتقال آن به نسل جدید یکی از رویکردهای اصلی مجموعه است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان آذربایجانشرقی؛ جعفر پاشایی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک پیشاپیش عید سعید فطر اظهار کرد: استفاده از تجارب پیشکسوتان و انتقال آن به نسل جدید، مهم ترین هدف برگزاری آیین تجلیل از مدیران مدارس دهه ۶۰تبریز است.

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقیافزود: تجربیات مدیران مدارس دهه ۶۰تبریز توسط اداره کل جمع آوری شده و این تجارب ارزشمند در سیاست گذاری ها لحاظ می گردد.

 وی خاطر نشان ساخت: از زمان استقرار دولت تدبیر و امید در استان مقرر شد ارتقای رضایت مندی عمومی همکاران فرهنگی مورد توجه قرار گیرد.

 مدیر دستگاع تعلیم وتربیت آذربایجانشرقی اضافه کرد: بر این اساس در این مدت کوشیده ایم تمامی خدمات و اقداماتمان در جهت تکریم فرهنگیان عزیز استان باشد و در این راستا در حال احداث مرکز پیشکسوتان بازنشسته فرهنگی هستیم و این مرکز در هفته دولت سال جاری افتتاح و تقدیم فرهنگیان بازنشسته استان می گردد.

پاشایی در ادامه تبریز را دارالتربیه و تابلوی فرهنگی کشور خواند و افزود: تکریم از فرهنگیان و معلمان بازنشسته جزو رویکردهای اصلی دستگاه تعلیم و تربیت استان می باشد.

مدیر دستگاه تعلیم وتربیت استان به موفقیت های اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در عرصه های مختلف اشاره کرد و گفت: طبق آخرین سرشماری صورت گرفته در سال 95، شاهد رشد 2.5 درصدی رتبه باسوادی استان نسبت به پنج سال گذشته هستیم.

 

به اشتراک بگذارید :