پورتال مركز اطلاع رساني وروابط عمومي

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ ۰۶:۳۹:۱۸
کد مطلب:  648489
مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل
در انتخاب مدیران شایسته سالاری ملاک عمل قرار گیرد

مدیرکل آموزش و پرورش استان در جلسه هماهنگی اجرای دستورالعمل فرآیند انتخاب و انتصاب مدیران شایسته سالاری و شفافیت در بکارگیری نیروها و استفاده از استعدادها و توانمندیهای همه افراد علاقه مند را از نقاط قوت دستورالعمل عنوان کردند و اهمیت کار کمیته های اجرایی در سطح نواحی یک و دو اردبیل را یاد آور شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل، احمد ناصری هدف از تشکیل این جلسه را حمایت از روند اجرا و بررسی راهکارهای عملیاتی و بیان چالشها و دغدغه های موجود عنوان کرده به ضرورت انعکاس و ارایه نظرات و پیشنهادات مطرح شده در جلسه به دبیرخانه مرکزی مستقر در معاونت آموزش متوسطه وزارت تاکید کرد.

ناصری در ادامه اظهار داشت: شرایط لازم برای اخذ آزمون حضوری از متقاضیان و انجام مصاحبه تخصصی از افراد به منظور تشخیص صلاحیتهای عمومی وفنی فراهم شود.

وی همچنین انجام مصاحبه علمی و پرهیز از هر گونه سوگیری و اعمال نظر در جریان مصاحبه که ناشی از اعتبار و تخصص و صلاحیت اخلاقی مصاحبه گران می باشد را موجب دلگرمی فرهنگیان و ایجاد حس اعتماد در آنان شمرد.

علی ورودی معاون آموزش متوسطه اداره کل نیز در این جلسه به بیان اهداف جلسه و چشم انداز اجرای دستورالعمل پرداخت.

 سپس فردین عزیزی رئیس اداره آموزش دوره اول متوسطه اداره کل گزارش مجملی از اقدامات انجام گرفته در استان در خصوص مراحل مختلف دستورالعمل ارایه کردند و هر یک از اعضا به بیان نقطه نظرات ، چالشها و راهکارهای اجرایی  پرداختند.

گفتنی است فرآیند انتخاب و انتصاب مدیران مدارس برای سال تحصیلی 98-97 صرفاً در مرکز استان شامل نواحی یک و دو اردبیل مطابق دستورالعمل جدید و از طریق سامانه الکترونیکی صورت می گیرد و مرحله اخذ آزمون الکترونیکی از متقاضیانی که حائز شرایط لازم می باشند همزمان با سراسر کشور در تاریخ 30 خرداد ماه سال جاری در 4 مرکز آزمون با حضور 194 نفر برگزار خواهد شد و افرادی که حداقل 40 در صد نمره آزمون را کسب نمایند به مراحل بعدی معرفی خواهند شد.

به اشتراک بگذارید :