تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ ۰۱:۲۰:۰۰
کد مطلب:  648681
ستاد اوقات فراغت دانش آموزانشهرستان اشتهارد:
برنامه‌ریزی و هزینه کردن در ارتباط با اوقات فراغت نوجوانان و جوانان نوعی سرمایه‌گذاری است

مدیر آموزش و پرورش اشتهارد ادامه داد : تعطیلات تابستان فرصتی برای کشف یا افزایش توانمندی های هنری، ورزشی، علمی، عملی، اعتقادی و دینی است
 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی  آموزش و پرورش  استان البرز به نقل از روابط عمومی شهرستان اشتهارد جلسه ستاد غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان برگزار شد . مهدی شاه بختی مدیر آموزش و پرورش اشتهارد گفت : برنامه‌ریزی و هزینه کردن در ارتباط با اوقات فراغت نوجوانان و جوانان نوعی سرمایه‌گذاری است. شاه بختی با اشاره به استعداد دانش آموزان افزود : فراغت دانش آموزان فرصت مناسبی برای کشف استعدادها، پرورش و استمرار فعالیت های دانش آموزان است. شاه بختی با اشاره به سخنان بزرگان مبنی بر تعطیلی مدارس گفت : همانطوریکه بزرگان ما این راه را برای ما ترسیم کردند که با تعطیلی مدرسه ، آموزش و مقوله مهم پرورش تعطیل نمی شود این خود نشان از مهم بودن جایگاه پرورش دارد و ما باید به بهترین نحو برای دانش آموزان چه در طول سال تحصیلی و چه در ایام تعطیلات دانش آموزان برنامه ریزی مناسبی انجام دهیم . مدیر آموزش و پرورش اشتهارد ادامه داد : تعطیلات تابستان فرصتی برای کشف یا افزایش توانمندی های هنری، ورزشی، علمی، عملی، اعتقادی و دینی است.

در این جلسه که با حضور مدیران کانون فرهنگی و تربیتی ندای مهدی (عج) و دارالقرآن ندای مهدی (عج ) برگزار شد حسین قربانی معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان اشتهارد با اشاره به برنامه های سال گذشته ستاد اوقات فراغت دانش آموزان گفت : امسال نیز در 2 پایگاه بصورت متمرکز آماده حضور دانش آموزان در کلاسهای مختلف و رشته های مختلفی از قبیل روخوانی ، روانخوانی و حفط قرآن کریم ، کلاسهای ورزشی ، آموزش رایانه ، زبان خارجی ، کلاسهای گلددوزی ، خیاطی وغیره هستیم . وی همچنین با اشاره به برگزاری برنامه های اوقات فراغت در مدارس افزود : از مدیران خواسته ایم که در صورت نیاز کلاسهای مختلفی را در سطح مدارس برای دانش آموزان برگزار کنند. در ادامه این جلسه حاضرین نقطه نظرات خود را بیان کردند .

به اشتراک بگذارید :