تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ ۰۸:۵۱:۵۵
کد مطلب:  648697
سرپرست آموزش و پرورش خراسان جنوبی مطرح کرد:
عید فطر تجلی خداخواهی و تمسک به رحمت الهی

سرپرست آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: عید سعید فطر تجلی و نماد خداخواهی و جشن دوری از معصیت و گناه و اوج امیدواری و تمسک به رحمت و مغفرت الهی است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی سرپرست آموزش و پرورش خراسان جنوبی، صبح امروز با صدور پیامی پیاپیش حلول ماه شوال و طلوع صبح عید عبادت و بندگی را به جامعه فرهنگیان و دانش آموزان استان تبریک و تهنیت گفت.

در متن پیام علی اصغر موسوی کیا آمده است:بسم الله الرحمن الرحیم اللّهُمَّ إنی أَسْئَلَکَ خَیرَ ما سَئَلَکَ مِنْهُ عِبادُکَ الصّالِحُونَ

همکاران محترم فرهنگی، دانش آموزان گرانقدر و مردم عزیز خراسان جنوبی، سلام علیکم.

رمضان، دعوتی است به بازیافتن «خود گمشده» و ندایی برای عشق تقرب به درگاه الهی است، که مومنین را در ضیافتی خاص میهمان خوان گسترده الهی و تقوا می نماید وعید فطر؛ عید توفیق بر طاعت و اطاعت، تجلی و نماد خداخواهی و جشن دوری از معصیت و تمسک به رحمت و مغفرت الهی است.

 اینک که یک ماه از پالایش معنوی جان و درخشش نور وجودی ایمان در دلهای مومنین به ویژه شما پرچمداران تعلیم و تربیت می گذرد، آمدن عید بندگی و قبولی طاعات و عبادات بواسطه رحمت بیکران حضرت حق، بهترین نوید و مژده ای است که روزه داران درگاه احدیت را شادمان و مسرور می سازد.

خداوند بزرگ را شاکرم که توفیق نزدیکی به بارگاه هستی بخش خود در ماه رمضان را در تقدیر همه ما مقدر و فرصتی فراهم کرد تا با روزه داری در ماه میهمانی خدا - ماه تهذیب و تزکیه نفس در روزها و شب های قدر- بار دیگر با یاری از درگاه پر مهر و محبت بی نهایتش به آرامش وصف ناشدنی دست یابیم.

این جانب فرا رسیدن روز اکمال بهار صیام و قیام و شکر نعمات و روز کرامت و شرافت صالحان را به شما عزیزان تبریک گفته و از زحمات همکاران مومن، پرتلاش و ارجمندم در ترویج و تعمیق شعائر مذهبی در قاموس نظام تعلیم و تربیت اسلامی ایرانی صمیمانه تقدیر و تشکر نموده و استدعا دارم در لحظاتی که با ذکر « اللّهُمَّ اهل الکبریاء و العظمه» به استقبال این عید فرخنده می روید، این برادر خود را از دعای خیر بهره مند نموده و حقیر نیز، از درگاه خداوند سبحان، سلامتی، بهروزی و توفیق شما معلمین عزیز را در پیروی و ترویج  تعالیم اسلام در دلهای بی ریای فرزندان این خطه از ایران اسلامی مسئلت می‌نمایم.علی اصغر موسوی کیا، سرپرست آموزش و پرورش خراسان جنوبی

به اشتراک بگذارید :