تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ ۱۷:۲۹:۱۷
کد مطلب:  694795
همگام با مهر۹۷/ با حضور مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان ؛
مدرسه خیرساز پگاه پریدار اندیمشک با اعتباری بالغ بر ۱۴ میلیارد ریال افتتاح شد

مدرسه استثنایی خبرساز پگاه پدیدار صبح امروز با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان، مدیرکل نوسازی و رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در اندیمشک افتتاح شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان محمد تقی زاده پیش از ظهر امروز در حاشیه آیین افتتاح مدرسه خیرساز پگاه پریدار با بیان اینکه توجه به دانش آموزان استثنایی از اولویت‌های مهم مجموعه تعلیم و تربیت استان است، اظهار کرد: در این راستا و با اعتبار مشارکتی نوسازی و خیرین مدرسه ساز مدرسه ۶ کلاسه دانش آموزان استثنایی پگاه پریدار در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۵۰۰ متر مربع و در طول ۱۰ ماه ساخته شد.

 

وی افزود: این واحد آموزشی شش کلاسه جهت ارائه خدمات آموزشی و تربیتی به دانش‌آموزان استثنایی شهرستان اندیمشک و با زیربنای ۸۲۰ مترمربع راه اندازی شده است.

 

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در ادامه با اشاره به اعتبار اختصاص یافته جهت تکمیل این پروژه آموزشی، خاطرنشان کرد: ۱۴ میلیارد ریال اعتبار مشارکتی جهت ساخت و تکمیل این پروژه اختصاص یافته است. از این مبلغ ۸ میلیارد ریال توسط دکتر پریدار خیرمدرسه ساز و بالغ بر ۶ میلیارد ریال این مبلغ توسط اعتبارات اداره کل نوسازی استان تامین شده است.

 

 

تقی زاده در پایان گفت: توسعه و پیشرفت فضاهای آموزشی استان بدون مشارکت فعال خیرین مدرسه ساز امکان پذیر نخواهد بود. از تمامی خیرین گرانقدر که ما را در امر خدمت رسانی به دانش آموزان یاری می کنند تشکر می کنم.

به اشتراک بگذارید :