تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ ۱۲:۱۵:۵۶
کد مطلب:  694859
با حضور نائب رئیس مجلس شورای اسلامی و استاندار آذربایجانشرقی برگزار شد:
گردهمایی مشترک اعضای شورای معاونین اداره کل، نواحی و مناطق آموزش و پرورش استان

صبح امروز و با حضور نائب رئیس مجلس شورای اسلامی و استاندار آذربایجانشرقی گردهمایی مشترک اعضا شورای معاونین اداره کل، نواحی و مناطق آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی در گردهمایی مشترک اعضا شورای معاونین اداره کل، نواحی و مناطق آموزش و پرورش استان در تالار معلم گفت:بازگشایی مطلوب، با برنامه و با قدرت مدارس مهم ترین رویکرد مجموعه دستگاه تعلیم وتربیت استان است.

وی با بیان اینکه رسیدن به اهداف در گرو انجام کار تیمی است، افزود: پروژه مهر نمونه کار تیمی است که بر کنترل کیفی و کمی بازگشایی مدارس نظارت دارد.

مدیر کل آموزش وپرورش استان آذربایجانشرقی افزود: نیروی انسانی توانمند محور اصلی تحرک، پویایی و عامل توسعه هر کشوری محسوب می شود.

این مقام مسئول در آذربایجانشرقی ادامه داد: در اول مهر سالتحصیلی۹۸-۹۷ هیچ کلاسی بدون معلم و هیچ دانش آموزی خارج از مدرسه نخواهند ماند.

پاشایی بر پرهیز از احاله مشکل در مجموعه تاکید کرد و افزود: جلب رضایتمندی عمومی معلمان، دانش آموزان و اولیا مهم ترین رسالت ماست.

مدیر دستگاه تعلیم وتربیت آذربایجانشرقی با اشاره به اینکه آموزش وپرورش به تنهایی قادر به حل تمام مشکلات موجود نیست، اظهار داشت: در این راستا نیازمند استفاده از ظرفیت خیرین و تمامی دستگاهها هستیم.

وی خاطر نشان ساخت: یکی از مسئولیت های اساسی ما حساس کردن آحاد ملت نسبت به دغدغه های و چالش های آموزش وپرورش است.

پاشایی در پایان اجرای برنامه از ستاد تا کف مدارس، پوشش تحصیلی حداکثری، استقرار مطلوب پایه دوازدهم، اجرای طرح ایران مهارت، دقت در ساماندهی معلمان دروس نهایی، برگزاری دوره خدمت برای کتب جدید التالیف، بازدید میدانی از مدارس دولتی و غیر دولتی و...را مهم ترین ماموریت های آموزش وپرورش استان در سالتحصیلی جدید برشمرد.

 

 

به اشتراک بگذارید :