تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ ۱۲:۲۳:۴۰
کد مطلب:  694862
رییس سازمان پژوهش برنامه ریزی درسی کشور:
داشتن نگاه سیستمی و تعامل بین اجزا در موفقیت نقش اساسی دارد

رییس سازمان پژوهش برنامه ریزی درسی کشور درگردهمایی مشترک اعضا شورای معاونین اداره کل، نواحی و مناطق آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در تالار معلم گفت: داشتن نگاه سیستمی و تعامل بین اجزا در موفقیت نقش اساسی دارد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی،حیدرتورانی در گردهمایی مشترک اعضا شورای معاونین اداره کل، نواحی و مناطق آموزش و پرورش استان در تالار معلم گفت:ارزش آدمها به چیزهایی است که می بخشند نه به چیزی که دارند.

رییس سازمان پژوهش برنامه ریزی درسی کشور تصریح کرد: آنانی که از داشته های خود گذشتند داری ارج  بوده و ارزش و منزلت امام حسین (ع) بخاطر همین مهم است.

 وی ادامه داد: ارزش کار ما بدین جهت والاست که امروز همه از شرایط برای مال اندوزی بهره می برند اما مجموعه آموزش و پرورش در راستای رشد و شکوفایی فرزندان این آب و خاک تلاش می کنند.

رییس سازمان پژوهش برنامه ریزی درسی کشور خاطر نشان ساخت: مدیریت در آموزش و پرورش کاری سخت و پر زحمت اما ماندگار و باقیات الصالحات است.

تورانی ادامه داد: برنامه ریزی و نگرش درست به ماموریت و رسالت تعلیم و تربیت از ضروریات تحقق اهداف است.

 وی با بیان اینکه داشتن نگاه سیستمی و تعامل بین اجزا در موفقیت نقش اساسی دارد، افزود: سعی کنیم در مجموعه همه را هماهنگ و همسو با اهداف برنامه ها قرار دهیم.

 تورانی با بیان اینکه توانایی ما باید بر این باشد که همه منابع را در جهت رسیدن به هدف بسیج نماییم، اظهار داشت: اگر در این راستا موانعی پیش بیاید باید تمامی بخشها، نظرها و ... را بررسی و مطالعه نماییم.

رییس سازمان پژوهش برنامه ریزی درسی کشور بیان کرد: نباید استعدادها، خلاقیت و نوآوری افراد را محدود و در این راستا مانع تراشی کنیم.

تورانی در پایان سخنان خود اضافه کرد: همه برنامه های ما بایستی ختم به مدرسه و کلاس درس باشد اگر غیر از این باشد نشان دهنده اختلال در کارکرد سیستم است.

 

به اشتراک بگذارید :