تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ ۱۲:۰۷:۳۲
کد مطلب:  711216
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش گلستان:
باید مدیریت مدرسه را به یک مدیریت فرهنگی تبدیل کنیم

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش گلستان، در همایش مربیان و معاونین پرورشی شهرستان گرگان گفت: باید مدیریت مدرسه را به یک مدیریت فرهنگی تبدیل کنیم.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان و به نقل از مدیریت آموزش و پرورش شهرستان گرگان، همایش توجیهی مربیان و معاونین پرورشی شهرستان گرگان درسالن اجتماعات آموزش وپرورش شهرستان گرگان برگزارشد.

بهجت تربتی نژاد مدیرآموزش و پرورش در این همایش خطاب به مربیان و معاونین پرورشی گفت: ما براساس سند تحول بنیادین آموزش و پرورش می خواهیم دانش آموزی تربیت شود که دارای نظام معیار اسلامی باشد. وی افزود: اگر ما بتوانیم خصوصیات مطلوب انسانی را دردانش آموزان نهادینه کنیم، درحقیقت به آنان کمک کرده ایم  به "حیات طیبه" دست پیداکند.

سیدخلیل حسینی معاون پرورشی و هماهنگی آموزش و پرورش گلستان در این همایش گفت: یکی از سیاست های اصلی ما در سال تحصیلی جدید این است که مدیریت مدرسه را به یک مدیریت فرهنگی تبدیل کنیم. وی خطاب به معاونین پرورشی بیان داشت: کارشما نیز در مدرسه مدیریت فرهنگی زیر نظر مدیرمدرسه است و رشد وتعالی دانش آموزان در زمینه های ارزش های اسلامی، ورزشی، شادابی و نشاط با تلاش و برنامه ریزی تحقق پیدا می کند.

 

به اشتراک بگذارید :