تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ ۱۹:۰۲:۱۱
کد مطلب:  729048
آموزش و پرورش خراسان رضوی میزبان زائران امام نور و مهربانی:
بازدید استاندار و مدیر کل آموزش و پرورش استان از مراکز اسکان زائرین پیاده

استاندار خراسان رضوی با همراهی سرپرست معاونت زیارن ،مدیر کل آموزش و پرورش و جمعی دیگر از مسئولین استان از روند خدمت رسانی به زائرین پیاده امام رضا (ع) در مدارس بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی علیرضا رشیدیان استاندار این استان در بازدید از چند پایگاه اسکان زایرین پیاده دهه پایانی صفر در مدارس مشهد اظهار کرد : خدمت رسانی به زایرین امام هشتم(ع) توفیقی ست که نصیب مدیران و دست اندرکاران اجرایی استان خراسان رضوی شده است و امیدواریم در این ایام که شاهد حضور خیل عظیم زوار در مشهد هستیم خدمت رسانی به بهترین شکل صورت گیرد.

وی افزود:با توجه به این که بخشی از زوار امام رضا(ع) در ایام دهه پایانی ماه صفر از نقاط دور و نزدیک به صورت پیاده به مشهدالرضا مشرف می شوند، دستگاه های مسوول در استان خراسان رضوی به صورت ویژه در این ایام مشغول خدمت رسانی به زایرین هستند. 

رشیدیان ضمن تقدیر از خدمات آموزش و پرورش در راستای ارتقا فرهنگ میزبانی زائران رضوی تصریح کرد :خوشبختانه آموزش و پرورش استان طی چند سال اخیر با اجرای طرح " گام های عاشقی" توانسته زمینه ساز خدمت رسانی بسیارخوبی به زایرین علی بن موسی الرضا(ع) باشد و امسال شاهد هستیم سطح خدماتی که به زایرین ارایه می شود نسبت به سال گذشته ارتقا یافته است. 

استاندار خراسان رضوی در پایان به طرح ابتکاری آموزش و پرورش استان با عنوان "گام های عاشقی " اشاره کرد و گفت :ویژگی خاصی که اجرای طرح اسکان زایرین ایام دهه پایانی صفر در مشهد دارد این است که خدماتی که به این زوار ارایه می شود با مشارکت داوطلبانه فرهنگیان،اولیا و دانش آموزان صورت می گیرد که این موضوع اجر و ارزش خدمت گذاری را بیشتر می کند.

به اشتراک بگذارید :