تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ ۱۰:۰۰:۰۲
کد مطلب:  736356
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خوزستان خبر داد:
افتتاح آموزشگاه ۱۲ کلاسه ایران زری با اعتبار ۲۸ میلیارد ریال در ماهشهر

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: مدرسه خیرساز ایران زری با اعتباری بالغ بر ۲۸ میلیارد ریال صبح امروز در ماهشهر افتتاح شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، جمشید کمایی در آیین افتتاح مدرسه ۱۲کلاسه خیرساز  ایران زری در ماهشهر گفت: با بسترسازی برای توسعه مدارس فنی و حرفه ای در ماهشهر به دنبال گسترش حرفه آموزی مبتنی بر صنعت در این شهرستان هستیم.

کمایی افزود: کیفیت بخشی به امر آموزش مهمترین اولویت آموزش و پرورش استان در سال تحصیلی جاری است.

وی اضافه کرد: توسعه کمی و کیفی پژوهشسراهای دانش آموز، تجهیز کتابخانه های مدرسه ای و ایجاد فضاهای آموزشی ازجمله رویکردهای مجموعه تعلیم و تربیت استان در حوزه کیفیت بخشی به امر آموزش است.

معاون آموزش و پرورش خوزستان در ادامه با اظهار اینکه ترویج آموزش های حرفه محور در دستور کار متولیان تعلیم و تربیت است، خاطرنشان کرد: شهرستان ماهشهر با داشتن ظرفیت های بالایی در حوزه صنعت پتروشیمی می تواند زمینه پرورش نیروی کارگر ماهر و نیمه ماهر از طریق مدارس فنی و حرفه ای را فراهم آورد تا زمینه اشتغال این افراد ماهر در بخش صنعت پتروشیمی مهیا شود.

کمایی یادآور شد: خیرین مدرسه ساز نقش مهمی در پیشبرد اهداف مجموعه تعلیم و تربیت خوزستان دارند. امیدواریم بیش از پیش شاهد مشارکت و حضور فعال خیرین در استان باشیم.

به اشتراک بگذارید :