تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ ۱۴:۱۵:۵۰
کد مطلب:  739878
افتخاری ملی در عرصه بین المللی؛
کسب چهار مدال ارزشمند توسط دانشجوی دانشگاه شهید رجائی در مسابقات قایقرانی قهرمانی آسیا

دانشجوی دانشگاه شهید رجائی در مسابقات قایقرانی قهرمانی آسیا چهار مدال ارزشمند کسب کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ، پوریا شریفی دانشجوی دانشکده علوم ورزشی دانشگاه شهید رجائی در مسابقات آب های آرام قهرمانی زیر 23 سال و جوانان آسیا، به ترتیب در ماده های کایاک دو نفره 200 متر، کایاک چهار نفره 1000 متر مردان، کایاک چهار نفره 500 متر و تک نفره 200 متر موفق به دریافت چهار مدال شامل یک مدال طلا، یک مدال نقره و دو مدال برنز شد.

 بر اساس این گزارش، در ادامه مسابقات آب های آرام قهرمانی زیر 23 سال و جوانان آسیا در سمرقند ازبکستان، آقای پوریا شریفی در ماده 2 نفره 200 متر کایاک موفق به کسب مدال طلا شد. در کایاک چهارنفره 1000متر مردان، تیم ایران با ترکیب پوریا شریفی امید احمدی، علیرضا جهان‌ نما و محمدهادی جعفری در رده دوم ایستاد و نشان نقره را دریافت کرد. در این ماده تیم های ازبکستان و قزاقستان مدال طلا و برنز گرفتند.

در کایاک چهارنفره 500 متر مردان زیر 23 سال آقای پوریا شریفی دانشجوی دانشکده علوم ورزشی دانشگاه شهید رجائی همراه با هم تیمی های خود آقایان امید احمدی، علیرضا جهان نما و هادی جعفری با زمان 1:33.395 دقیقه در جایگاه سوم قرار گرفته و موفق به دریافت مدال برنز برای کشورمان شدند. در این رقابت، نمایندگان ازبکستان و قزاقستان اول و دوم شدند. در ماده تک نفره 200 متر مردان این دوره از مسابقات، آقای پوریا شریفی موفق به کسب مقام سوم و مدال برنز شدند. این موفقیت را به جامعه ورزشی کشور و فرهنگیان عزیز تبریک عرض می نمائیم.

به اشتراک بگذارید :