تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ ۱۴:۴۰:۱۱
کد مطلب:  747308
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش:
تازمانی که آموزش و پرورش از قوانین عام تبعیت می کند، پیشرفتی نخواهد داشت

علی اللهیار ترکمن: باید برای پیشرفت قوانین خاص آموزش و پرورش مانند مدیریت منابع انسانی آموزش و پرورش، مدیریت منابع مالی خاص آموزش و پرورش و .... داشته باشیم تا کارها با سرعت بیشتری پیش برود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان علی اللهیار ترکمن در پانزدهمین روز از آذر ماه 1397 در جلسه ای که در مرکز آموزشی رفاهی فرهنگیان شهرستان دهاقان برگزار شد گفت: باید برای پیشرفت قوانین خاص آموزش و پرورش مانند مدیریت منابع انسانی آموزش و پرورش، مدیریت منابع مالی خاص آموزش و پرورش و .... داشته باشیم تا کارها با سرعت بیشتری پیش برود.

وی ادامه داد: رتبه بندی وسیله ای برای افزایش حقوق فرهنگیان نیست و به بهبود وضعیت معیشت آنان کمک چندانی نمی کند، بلکه ابزاری علمی برای ارتقا کیفیت آموزش است.

اللهیار ترکمن در ادامه به تصویب بحث رتبه بندی در کمیسیون اجتماعی مجلس سخن گفت و افزود: این طرح به عنوان لایحه تقدیم مجلس شورای اسلامی گردیده و یک ردیف در لایحه بودجه برای آن پیش بینی شده که با نظر نمایندگان به تصویب خواهد رسید.

وی در پایان به اولویت اصلی وزارت در تخصیص بودجه به این دو شهرستان تاکید کرد و هدف اصلی را کمک به ارتقاء کیفیت آموزشی و رفاه فرهنگیان شهرستان های شهرضا و دهاقان عنوان کرد.

به اشتراک بگذارید :