تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ ۱۵:۰۶:۳۸
کد مطلب:  747316
معاون تشکیلات سازمان دانش آموزی کشور آیین افتتاحیه دبیرخانه دائمی بازی های فکری- سرگرمی در شیراز تاکید کرد:
بازی های فکری شور و نشاط را به دانش آموزان هدیه می دهند

معاون تشکیلات سازمان دانش آموزی کشور با اشاره به تاثیر بازی های فکری در روحیه دانش آموزان ، گفت : بازی های فکری در راستای ساحتهای ششگانه سند تحول بنیادین نظام تعلیم و تربیت ، شور و نشاط را دردانش آموزان افزایش میدهند و در بخش تربیت اجتماعی بسیار موثر است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، اردشیر دهقان در مراسم افتتاحیه دبیرخانه دائمی بازی های فکری- سرگرمی در شیراز گفت: بازی های فکری در راستای ساحتهای ششگانه سند تحول بنیادین نظام تعلیم و تربیت ، شور و نشاط را دردانش آموزان افزایش میدهند و در بخش تربیت اجتماعی بسیار موثر است.

معاون تشکیلات سازمان دانش آموزی کشور افزود:امروزه همه ما از نبود شادی و نشاط در مدارس یاد می کنیم، بازی های فکری این زمینه را در مدرسه ها بوجود میآورد که دانش آموزان بتوانند فشار های روحی که گاهی از سمت مدرسه به آنها وارد میشود را از بین ببرند و ما با اجرای این طرح میخواهیم دوباره شادی را به مدارس باز گردانیم.

دهقان با اشاره به ابتکارات سازمان دانش آموزی فارس در ارائه طرح های خلاقانه همچون المپیاد بازی های فکری در سطح کشور، تصریح کرد :فارس در کشور همچون نگینی می درخشد و دلیل آن اهمیت به موارد خاص و کلیدی تربیت اجتماعی و اهمیت به رسالت پرورشی و تمام ساحتی دانش آموزان از سوی مدیریت سازمان دانش آموزی فارس است که کاملا شایسته تقدیر و تحسین است.

وی گفت : فارس در سه سال گذشته المپیاد بازی های فکری سرگرمی را با عنوان رویش برگزار کرده است و سال گذشته حدود 12 استان به شیراز آمدند و در این المپیاد شرکت کرند و امسال با توجه به استقبال دانش آموزان سراسر کشور، انتظار می رود تمام استان ها در این المپیاد به میزبانی استان فارس شرکت کنند .

 

به اشتراک بگذارید :