تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ ۰۹:۲۸:۲۸
کد مطلب:  749372
مدیر کل امور شاهد و ایثارگران وزارت در سنندج :
به دنبال ایجاد سبک منسجم در مدارس شاهد هستیم

مدیر کل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش در دوره آموزشی کیفیت بخشی مدارس شاهد قطب کشوری در سنندج گفت: ما به دنبال یک الگو و سبک منسجم مدیریت در مدارس شاهد هستیم .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، رزاقی  مدیر کل امور شاهد و ایثارگران وزارت  در آئین افتتاحیه دوره آموزشی کیفیت بخشی مدارس شاهد قطب کشوری که در باشگاه فرهنگیان سنندج برگزار شد؛ گفت: همه ما وام دار خون شهدا، شکیبایی و بردباری خانواده آنان هستیم و در راهی که قدم برمی داریم باید روح شهدا، بازماندگان و ایثارگران از ما راضی باشند.

وی با تاکید بر اینکه ما به دنبال یک الگو و سبک منسجم مدیریتی در مدارس شاهد کشور هستیم؛ تصریح کرد: چارچوب فعالیت مدارس شاهد یکسان است اما محتوا می تواند متناسب با مقتضیات متفاوت باشد.

رزاقی ادامه داد: کیفیت بخشی به فعالیت های آموزشی و پرورشی طرح شاهد با ایجاد سبک منسجم در بین مدارس و در راستای استاندارد سازی این مدارس بر مبنای تکلیفی است که اساسنامه شاهد بر عهده ستاد مرکزی شاهد آموزش و پرورش قرار داده است.

وی با بیان اینکه ما به دنبال ارتقای کیفیت فعالیت های آموزشی، پرورشی و اجرایی در مدارس هستیم؛ اظهارداشت: مدرسه کیفی، مدرسه ای است که مبتنی بر استعداد، قابلیت و توانایی دانش آموز فعالیت می کند

به اشتراک بگذارید :