تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ ۱۴:۴۳:۰۵
کد مطلب:  751632
مدیر کل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش :
خانواده معظم شهدا حافظان اصلی ارزش های انقلاب اسلامی هستند

مدیر کل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش به همراه مدیر کل آموزش و پرورش استان مرکزی ، فرماندار خمین، مدیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین با خانواده معلم شهید غلامعلی تدبیری دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی، « محمدرضا رزاقی» در حاشیه کارگاه کیفیت بخشی فعالیت های آموزشی و پرورشی مدارس شاهد دوره ابتدایی در خمین در دیدار با خانواده شهید «غلامعلی تدبیری»، افزود: خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان، سرمایه‌ معنوی انقلاب و ملت هستند.

وی ادامه داد: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا اشاعه ارزش‌های ایثار و پایداری در جامعه محسوب می‌شود و در همین راستا دلجویی و دیدار با خانواده آنان، ادای دین نسبت به این قشر جامعه است.

مدیر کل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش گفت: خون پاک شهدا تضمین کننده امنیت و آرامش خاطر آحاد ملت ایران اسلامی است.

رزاقی بیان کرد: شهدا از دلبستگی دنیوی و مادی رها شدند و با لبیک به ندای آسمانی الهی و نثارخون پاکشان برای استقلال، امنیت و سربلندی ایران اسلامی ایثارگری کردند.

وی اظهار داشت: خانواده های معظم شهدا پیام رسان قیام خونین شهدا و حافظان اصلی ارزش های انقلاب  اسلامی هستند.

فرماندار خمین نیز در این دیدار بر ضرورت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه به خصوص در بین نوجوان و جوانان تاکید کرد.

«احمد طهرانی» افزود: سپاسگذاری از رشادت های ایثارگران و شهدا از مصادیق حفظ ارزش و جایگاه این اسوه های حسنه انقلاب اسلامی است.

وی عنوان کرد: خانواده‌ شاهد و ایثارگر مایه دلگرمی و باعث تقویت روحیه جمعی درپیشبرد امور است.
شهید «غلامعلی تدبیری» متولد 1342 در شهرستان خمین است که در سال 1365 در عملیات کربلای 5 به درجه رفیع شهدا نایل آمد.

شهرستان خمین از توابع استان مرکزی دارای 105 هزار نفر جمعیت است و یکهزار شهید، 2 هزار و 500 جانباز و 90 آزاده تقدیم نظام اسلامی کرده است.

کارگاه کیفیت بخشی فعالیت های آموزشی، پرورشی و اجرایی مدارس شاهد ابتدایی به مدت 2 روز و با حضور 60 مدیر و کارشناس دوره ابتدایی از استان های کرمانشاه، اصفهان و مرکزی در خمین در حال برگزاری است

به اشتراک بگذارید :