تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ ۱۱:۱۰:۰۰
کد مطلب:  758250
وزیر آموزش و پرورش در جمع خانواده های دانش آموزان فوت شده زاهدانی؛
ابلاغ پیام تسلیت هیئت دولت به خانواده های داغدار/ باز خواست از مسببان حادثه آتش سوزی

وزیر آموزش و پرورش در جمع خانواده های دانش آموزان فوت شده زاهدانی با ابلاغ پیام تسلیت هیئت دولت به خانواده های داغدار اظهار کرد: همه مسببان که حتی سهوا باعث بروز آتش سوزی زاهدان شدند باید بازخواست شوند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، سید محمد بطحایی که برای دیدار با خانواده دانش آموزان متوفی در حادثه آتش سوزی مدرسه اسوه حسنه زاهدان به این شهر سفر کرده است، گفت که با مسببان این حادثه برخورد قاطع خواهد شد.

سید محمد بطحایی که به دیدار خانواده مریم نکندی، یکی از دانش آموزان متوفی رفته بود، گفت: همه مسببان که حتی سهوا باعث بروز چنین حادثه‌ای شدند باید مورد بازخواست قرار بگیرند تا دیگر شاهد چنین اتفاقات ناگواری در آینده نباشیم.

سیدمحمد بطحایی ضمن عرض تسلیت به خانواده داغدار مریم نکندی اظهارداشت: این حوادث و اتفاقات بسیار سخت و سوزناک است و همه ما باید خودمان را در قلب آنها شریک بدانید.

وی ادامه داد: مریم فقط فرزند یک خانواده نیست و احساس همه ملت ایران این است که مریم فرزند همه خانواده های این جامعه است زیرا همه ما خود ما را در غم این خانواده شریف می‌دانیم.

بطحایی تصریح کرد: باید تمام مسئولانی که دخالت داشتند مورد مواخذه قرار بگیرند و ما باید دست به دست هم دهیم تا مشکلات برطرف شود.

وزیر آموزش و پرورش اظهار کرد: ما نباید در آینده نزدیک این موضوع و حادثه را فراموش کنیم و باید تمام سعی خود را داشته باشیم تا حداقل در بحث گرمایشی و وسایل مورد نیاز آن بتوانیم مدارس را تجهیز کنیم.

وی ابراز کرد: زمانی که این مسئله در هیئت دولت مطرح شد، رئیس‌جمهور و تمام وزیران نیز ابراز تاسف کردند و هیئت دولت به من پیام تسلیت ابلاغ کرده است تا به شما خانواده های داغدار برسانم.

بطحایی در پایان تاکید کرد: از خداوند می‌خواهم که دل پدر و مادر این عزیزان از دست رفته را تسکین دهد و آنها را در زیر سایه رحمت ائمه معصوم به آرامش برساند.

به اشتراک بگذارید :