تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ ۱۵:۳۵:۰۹
کد مطلب:  764918
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان بوشهرخبر داد:
برگزاری جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان بوشهرگفت: جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی در این استان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی،  سیروس فتحی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان بوشهر در گردهمایی سرگروه های پرورشی و درس تفکر و سبک زندگی که در تاریخ 3/10/1397 در شهرستان دشتی برگزار شد، اظهار کرد: نقش نیروی انسانی شاغل در حوزه ی پرورشی در بالندگی و ارتقاء فعالیت های تربیتی مدارس امری مهم است.

 وی بیان کرد: سرگروه ها باید با نوآوری، خلاقیت و برنامه ریزی های هدفمند خود زمینه توانمندسازی همکاران پرورشی را فراهم کنند.

فتحی برگزاری دوره ها و کارگاه های توانمندسازی را از ضرورت های نظام تعلیم و تربیت عنوان کرد و افزود: سرگروه های پرورشی و تفکر و سبک زندگی باید در این کارگاه ها تجارب خود را در فعالیت های مختلف پرورشی به مربیان و معاونین پرورشی منتقل کنند.

این مقام مسئول تصریح کرد: مدیر و معاونین مدرسه با همکاری هم برنامه های پرورشی را اجرا کنند زیرا با همکاری و برنامه ریزی معقولانه است که می توان در حوزه ی پرورشی عملکرد موفق تری داشت.

فتحی افزود: بازدید سرگروه های درس تفکر و سبک زندگی در جهت بهبود کیفیت آموزشی امری ضروری است و منجر به ارتقای شیوه های تدریس دبیران این درس می شود.

به اشتراک بگذارید :