تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ ۱۳:۰۹:۳۰
کد مطلب:  766428
دیدار با خانواده معظم اولین شهید فرهنگی مدافع حرم

در راستای کیفیت بخشی فعالیت های آموزشی، پرورشی و اجرایی مدارس شاهد ،کارگاه آموزشی مدارس ابتدایی شاهد در خوزستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور شاهد وایثارگران  کارگاه کیفیت بخشی فعالیت های آموزشی، پرورشی و اجرایی مدارس شاهد ابتدایی به مدت 2 روز و با حضور  مدیران  و کارشناس دوره ابتدایی از استان های خوزستان ، کهگیلویه و بویر احمد ، چهار محال و بختیاری در اهواز  برگزار شد.

محمد رضا رزاقی مدیر کل امور شاهد و ایثارگر وزارت آموزش و پرورش در کارگاه کیفیت بخشی فعالیت های آموزشی و پرورشی مدارس شاهد دوره ابتدایی در اهواز گفت: امروز مأموریت این اداره‌ کل، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ، پیشرفت تحصیلی مدارس شاهد و کیفیت بخشی و رسیدن به یک سبک منسجم مدارس شاهد است. وتلاش می شود با عینیت بخشی به متن سند تحول بنیادین در قالب برگزاری کارگاه های کیفیت ‌بخشی برای مدیران، تعلیم و تربیت در مدارس شاهد به عنوان یک الگوی موفق معرفی شود.

رزاقی ضمن یادآوری مجاهدت ها و رشادت های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس و به خصوص شهدای گرانقدر  کربلای 4 و 5  از تقارن این گردهمایی با سالگرد عملیات کربلای 4 و 5 در استان خوزستان ابراز خوشحالی نمود ند  .

در حاشیه  برگزاری کارگاه آموزشی آقای رزاقی از خانواده معظم شهید رضا مولایی اولین شهید مدافع حرم دیدار نمود ند  . و بیان داشتند که  فرهنگیان در همه ی عرصه ها حضوری فعال دارند .

شهید رضا مولایی مسئول گزینش اداره آموزش و پرورش شهرستان آغاجاری است که در تاریخ 10 آذر ماه 1394 در حلب سوریه به عنوان اولین شهدی مدافع حرم فرهنگی به درجه رفیع شهادت نائل آمدند .

لازم به ذکر است تعداد 99 مدرسه ی شاهد و تعداد 17 مدرسه ی ایثارگران در استان خوزستان در حال فعالیت می باشند .

به اشتراک بگذارید :