تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ ۱۴:۳۳:۵۹
کد مطلب:  770319
مدرسه کیفی، مدرسه ای است که مبتنی بر استعداد ها قابلیت و توانایی دانش آموزان باشد
مدرسه کیفی، مدرسه ای است که مبتنی بر استعداد ها قابلیت و توانایی دانش آموزان باشد

برگزاری مرحله دوم کارگاه کیفیت بخشی فعالیت های آموزش و پرورش و اجرایی از طریق ایجاد سبک منسجم در مدارس شاهد به میزبانی استان گلستان

برگزاری مرحله دوم کارگاه کیفیت بخشی فعالیت های آموزش و پرورش و اجرایی از طریق ایجاد سبک منسجم در مدارس شاهد به میزبانی استان گلستان و در شهرستان گنبد متشکل از مدیران مدارس ابتدایی و کارشناسان شاهد شهرستان با حضور مسولین استان گلستان و روسای ادارات استان خراسان شمالی و شهرستان گرگان در شهرستان گنبدکاووس برگزار گردید.

در این کارگاه آموزشی آقای رزاقی "مدیر کل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش" تأکید داشتند که مدرسه کیفی، مدرسه ای است که مبتنی بر استعداد ها قابلیت و توانایی دانش آموزان باشد و باید همه ارکان مدرسه دارای احساس خوب باشند

رزاقی با تآکید براینکه همه باید در انتخاب خود موثر باشند گفت :  ارکان مدرسه باید مسئولانه همه فعالیت های آموزشگاه را با توجه به اسناد بالادستی و نقشه راه پیش ببرند .

رزاقی بیان داشت : در مدرسه دانش‌آموزان شکست را انتخاب نمی کنند و همه دانش آموزان برنده فعالیت‌های خود هستند و  نقشه راه یک چهارچوب است و محتوای آن با مدیر مدرسه و دیگر ارکان مدرسه می باشد . مدرسه ما محل زندگی ماست و باید توانستن را به دانش آموزان آموخت و زمینه ظهور استعدادها را ایجاد کرد.

به اشتراک بگذارید :