تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ ۱۵:۳۱:۰۰
کد مطلب:  771167
رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی کشور:
فعالیت بسیج دانش‌آموزی در بیش از 60 هزار مدرسه کشور

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی کشور از فعالیت بسیج دانش‌آموزی دربیش از 60 هزار مدرسه سراسر کشور خبر داد.

به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش‌وپرورش، صبح امروز صابر ماهانی در نشست فصلی مسئولین بسیج دانش‌آموزی از فعالیت بسیج دانش‌آموزی در بیش از60 هزار مدرسه کشور و در سه دوره تحصیلی ابتدایی و متوسطه دوره اول و دوم خبر داد و اظهار کرد: با همکاری بسیج دانش‌آموزی از 15 مهر تا پایان آذرماه بیش از 185 هزار دانش‌آموز به اردوهای راهیان نور اعزام شد.

وی از اجرای طرح شهید بهنام محمدی در راستای کمک به اجرای سند تحول توسط بسیج خبر داد و افزود: باهدف تقویت و توسعه روحیه جهادی بیش از 500 گروه جهادی در تابستان به مناطق محروم اعزام شدند.

سرهنگ ماهانی با تقدیر از همکاری‌های آموزش‌وپرورش در عرصه‌های مختلف تصریح کرد: سپاه پاسداران همواره آموزش‌وپرورش را در اولویت همکاری‌ها قرار داده است لذا برای تقویت برنامه‌های فرهنگی نیازمند تخصیص بودجه بیشتر به بسیج دانش‌آموزی و اردوهای راهیان نور هستیم.

وی از تلاش بسیج به‌عنوان یک‌نهاد انقلابی برای تحقق سند تحول خبر داد و عنوان کرد: اگر سند تحول بنیادین محقق شود قطعاً نگاه انقلابی محقق شده لذا برای تحقق آن باید برای اجرای برنامه‌ها به آموزش‌وپرورش کمک کنیم.

به اشتراک بگذارید :