تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ ۱۱:۰۳:۴۸
کد مطلب:  771544
نائب رئیس ستاد تکریم مقام معلم خبر داد :
آغاز به کار ستاد تکریم مقام معلم در شهرستان رباط کریم

سرپرست آموزش و پرورش رباط کریم از آغاز به کار ستاد تکریم مقام معلم در سال تحصیلی جدید خبر داد .

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم رحمت اله شریفی سرپرست آموزش و پرورش رباط کریم ابتدای این جلسه با تقدیر از عملکرد اعضای  ستاد تکریم مقام معلم در سال گذشته  بر تداوم پیگیری ستاد در سال تحصیلی جاری تاکید نمود  

ایشان همچنین درخصوص شاخص های انتخاب معلمان واجد شایستگی های بارز معلمی مواردی را برشمرد و اظهار داشت : تمام معاونت ها و کارشناسان می بایست تمام سعی خود را بر انتخاب افراد شایسته و تجلیل از مقام معلم مبذول دارند .

در این جلسه که با حضور معاونین و کارشناسان مقاطع و مسئول دبیرخانه ی ستاد برگزار شد ، آغاز به کار فعالیتهای این ستاد درسال تحصیلی 98-97 کلید خورد .

مرتضی عزتی مسئول دبیرخانه ی ستاد تکریم مقام معلم از دیگر سخنرانان این جلسه بود .

مسئول دبیرخانه ی ستاد تکریم مقام معلم بیان داشت : بر اساس تعداد کل معلمان شاغل در منطقه که حدود 2700 نفر هستند سهمیه ی شهرستان رباط کریم  برای برگزیدگان منطقه ای 14 نفر و برای  برگزیدگان استانی  3 نفر تعیین شده است .  وی افزود :  امسال برخلاف سالهای گذشته تبیین شاخص ها ، شناسایی و انتخاب معلمان نمونه به مناطق واگذار گردیده است .

 

لازم به ذکر است در این جلسه در خصوص چهارچوب کلی و عمومی شاخص ها بحث و تبیین شد و تصمیم گیری پیرامون شیوه تخصیص سهمیه به مقاطع به جلسه بعد موکول گردید .

همچنین مقرر شد شاخص های تخصصی به فراخور مقطع و رشته توسط مقاطع  تدوین شود  تا در جلسه ی بعدی ستاد مورد بررسی قرار گرفته و به تائید نهایی برسد .

تاریخ جلسه ی بعد این ستاد روز دوشنبه یکم دی ماه می باشد .

به اشتراک بگذارید :