تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ ۱۲:۰۳:۰۰
کد مطلب:  778293
مسئول ستاد راهبری انتخابات نماینده معلمان در شورای عالی؛
با حمایت و پشتیبانی 7 کمیته انتخابات نمایندگان معلمان در شورای عالی انجام خواهد شد

مسئول ستاد راهبری انتخابات نماینده معلمان در شورای عالی آموزش وپرورش اعلام کرد: با حمایت و پشتیبانی 7 کمیته انتخابات نمایندگان معلمان در شورای عالی انجام خواهد شد.

به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش‌وپرورش، اصغر حصیری با اشاره به فرایند انتخابات نماینده معلمان در شورای عالی آموزش‌وپرورش، اظهار کرد: سال گذشته با انتخاب نمایندگان فرهنگیان در صندوق ذخیره فرهنگیان این ستاد افتتاح و آغاز به کارکرد و از بین ۸۵۰هزار عضو صندوق ذخیره انتخاب الکترونیک برگزار شد که ۸۳نفر نماینده از استان‌های کشور انتخاب شدند و طی دو روز پس از اعلام برنامه‌های منتخبین در اردوگاه شهید باهنرانتخاباتی برگزار شد و درنهایت دو نفر جهت عضویت در هیئت‌مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان انتخاب شدند.

وی افزود: هدف از برگزاری این انتخابات در آموزش و پروش این است که همکاران فرهنگی در تمامی سطوح نظام تعلیم و تربیت نقش داشته باشند.

حصیری بابیان اینکه بازنشستگان و دانشجو معلمان فقط می‌توانند رأی بدهند و امکان شرکت به‌عنوان کاندیدا را ندارند، گفت: از دیروز ساعت ۸صبح ثبت‌نام از داوطلبین آغازشده است و استقبال خوبی هم صورت گرفته است.

 مشاور وزیر آموزش‌وپرورش جامعه آماری واجدین نامزدی در انتخابات نماینده معلمان در شورای عالی آموزش ‌و پرورش را ۱۱۸هزار نفر اعلام کرد و افزود: بیش از ۱۱۸هزار نفر در مدرسه مشغول هستند که شرایط کاندیدا شدن رادارند و 7 هزار نفر نیروی ستادی هستند که شرایط کاندیدا شدن رادارند اما طبق قانون نمی‌توانند در این انتخابات کاندید شوند.

وی تصریح کرد: ایمنی انتخابات بسیار بالا است و پس از ثبت‌نام در سایت به شماره همراه همکاران پیامک فرایند انتخابات ارسال می‌شود.

حصیری ادامه داد: این ستاد با ۷کمیته فرایند انتخابات را حمایت و پشتیبانی می‌کند و پس از ثبت‌نام کاندیدا در هفته‌های آتی برگزاری انتخابات را خواهیم داشت.

به اشتراک بگذارید :