16 محرم 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ ۰۸:۴۸:۲۴
کد مطلب:  780227
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان خبر داد:
دانش آموز خرمشهری صاحب مدال طلای پرش طول کشور شد

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: دانش آموز شهرستان خرمشهر با شکستن رکورد ماده 110 متر دو و میدانی با مانع موفق به کسب مدال طلای پرش طول کشور شد.

به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش ‌و پرورش به نقل از استان خوزستان، محمد تقی زاده گفت: مرتضی عباسپور دربندی دانش آموز پایه دوم  دبیرستان فرهنگیان 2 شهرستان خرمشهر، در اردوی انتخابی تیم ملی دو و میدانی نوجوانان و شکستن رکورد ماده 110 متر با مانع موفق به کسب مدال طلا شد.

وی گفت: عباسپور با ثبت رکورد 14ثانیه و چهار صدم ثانیه، علاوه بر کسب نشان طلا توانست جواز حضور در مسابقات دو و میدانی نوجوانان آسیا را به دست بیاورد.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با بیان اینکه این مدال، دومین مدال طلای مرتضی عباسپور است، تصریح کرد: این دانش آموز نماینده دوومیدانی منطقه آزاد اروند است که  موفق شد بالاتر از رقبای خود  بر سکوی نخست پرش طول مسابقات دو ومیدانی انتخابی تیم ملی نوجوانان بایستد و رکورد ٦ متر و ٨٢ سانتی متر را  نیز در پرش ثبت کند.

تقی زاده یادآور شد: در عین حال مرتضی عباسپور رکوردار ۱۰۰متر با مانع پرش طول نونهالان و قهرمان پرش طول مسابقات آموزشگاهای کشور است که سال گذشته نیز به عضویت تیم ملی درآمد.

به اشتراک بگذارید :