تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ ۱۰:۳۸:۴۸
کد مطلب:  780456
مسئول ستاد راهبری انتخابات نماینده معلمان در شورای عالی آموزش‌وپرورش خبر داد:
انتخاب یکی از زنان فرهنگی در شورای عالی آموزش و پرورش

مسئول ستاد راهبری انتخابات نماینده معلمان در شورای عالی آموزش‌وپرورش از انتخاب یکی از زنان فرهنگی در شورای عالی آموزش و پرورش از مجموع سه نفر منتخب این انتخابات خبر داد.

به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش و پرورش، اصغر حصیری ، جلب مشارکت فرهنگیان  در تصمیم گیری های کلان  را یکی از اهداف بسیار مهمی دانست که وزارت آموزش و پرورش در برنامه های پیشنهادی خود همواره به آن مقید بوده و برای مسیر تحولی آموزش و پرورش آن را ضروری می داند و بر این باور است که پیشرفت و اعتلای تعلیم  و تربیت با همراهی منابع انسانی محقق می شود.

وی افزود: به استناد بند 14 از ماده 9 لایحه قانونی تشکیل شورای عالی آموزش و پرورش ، سه نفر صاحب نظراز نمایندگان معلمان یا مدیران مدارس از هر یک از دوره های تحصیلی به انتخاب شورای معاونان وزارت آموزش و پرورش جزء اعضای شورایعالی آموزش و پرورش می باشند.

حصیری از وجود یک زن در بین انتخاب شونده ها خبر داد و افزود:  بر اساس این مصوبه ، وزیر آموزش و پرورش  دستور به برگزاری انتخابات در جامعه فرهنگیان  را صادر نموده تا با رای  مستقیم فرهنگیان اصلح ترین افراد  برای عضویت در شورای عالی  آموزش و پرورش انتخاب شوند.

به اشتراک بگذارید :