تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ ۱۷:۱۲:۳۲
کد مطلب:  792092
بازدید وزیر آموزش‌وپرورش از میز خدمت آموزش و پرورش

طی بازدید وزیر آموزش‌وپرورش از میز خدمت وزارت آموزش‌وپرورش، چگونگی انجام کار و تسهیل در امور در میز خدمت بررسی شد.

به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش‌وپرورش، سید محمد بطحایی با حضور در میز خدمت وزارت آموزش‌وپرورش ضمن قدردانی از تلاش و زحمات همکاران، از بخش‌های مختلف میز خدمت بازدید کرد.

در این بازید محمدرضا شامانی رییس اداره راهبردی مکاتبات، اسناد و میز خدمت به بیان فرایند چگونگی انجام کار در میز خدمت و مشکلات موجود پرداخت و گفت: در حال حاضر میز خدمت وزارت آموزش‌وپرورش دارای ۶شعبه است که شامل شعبه‌های زنده یاد علاقمندان، شهید باهنر، سنجش، مرکزی، شهید رجایی و امور اداری است و حدود ۴۵نفر در این شعبه‌ها مشغول خدمت‌رسانی هستند.

رییس اداره راهبری مکاتبات، اسناد و میز خدمت بابیان اینکه استفاده از نیروی متخصص در میز خدمت بسیار ضروری است، خاطرنشان کرد: در شعبه مرکزی ۲۵نفر از همکاران در حال خدمت‌رسانی به ارباب‌رجوع هستند به‌طوری‌که طی امروز هر باجه حدود سی نفر مراجعه‌کننده داشت.

وی در ادامه افزود: میز خدمت الکترونیک در حال راه‌اندازی است که در آن تمامی خدمات مربوط به ارباب‌رجوع در آموزش‌وپرورش در دسترس قرار می گیرد.

سید محمد بطحایی  وزیر آموزش وپرورش نیز در این بازدید از رییس راهبری اسناد، مکاتبات و میز خدمت خواست تا ضمن تکریم ارباب‌رجوع و موارد ضروری برای پیگیری و تسهیل در امور مربوط به مراجعه‌کنندگان بررسی و پیگیری شود.

شایان ذکر است، میز خدمت از مردادماه ۱۳۹۷شروع به ارائه خدمت به مردم کرده است و برنامه‌ریزی مناسب برای پاسخگویی حضوری و غیرحضوری، ثبت، پیگیری و رسیدگی به درخواست‌ها و تسریع در ارائه خدمات ازجمله فرایندهای اداری در این بخش است.

به اشتراک بگذارید :