16 محرم 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ ۱۲:۰۲:۰۰
کد مطلب:  794024
همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی،  صورت گرفت؛
بهره برداری و کلنگ زنی 18 طرح آموزشی، پرورشی و ورزشی در کهگیلویه وبویراحمد

 همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، در کهگیلویه وبویراحمد، بهره برداری و کلنگ زنی 18طرح فضای آموزشی، پرورشی و ورزشی صورت گرفت.

 به گزارش مرکز امورهماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش و پرورش، هادی زارع پور، مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به بهره برداری و کلنگ زنی 18 پروژه عمرانی آموزشی و پرورشی در استان، اظهارکرد: همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، 14مجتمع فرهنگی ورزشی وفضاهای آموزشی و پرورشی به بهره برداری رسیده است  و 4فضای آموزشی نیز کلنگ زنی شده است.

وی گفت: تکمیل وبهره برداری وکلنگ زنی این طرح ها 170میلیارد ریال اعتبار هزینه دارد که 100میلیارد ریال از اعتبارات ملی واستانی در بخش نوسازی،توسعه وتجهیز مدارس و70میلیارد ریال نیز از سوی خیرین تأمین شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد در ادامه اضافه کرد: مجتمع فرهنگی ورزشی گچساران  و مدارس6کلاسه گچساران و لنده از بزرگترین طرح های دهه فجر امسال است.

 وی خاطرنشان کرد: ساخت فضای آموزشی 6کلاسه در لنده با اعتبار 14میلیارد ریال وبا مشارکت بنیاد خیریه وفاق سبز علوی آغاز شده است.

زارع پور در پایان تصریح کرد: ساخت واحداث این طرح ها با همکاری  اداره کل نوسازی، توسعه وتجهیز مدارس واولویت بندی مشترک فرمانداری ها و آموزش وپرورش انجام گرفته است.

به اشتراک بگذارید :