16 محرم 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ ۱۵:۲۱:۲۰
کد مطلب:  794488
پیام تقدیر
مدیر آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم از حضور حماسی فرهنگیان و دانش آموزان در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر نمود

مدیر آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم از حضور حماسی فرهنگیان و دانش آموزان در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر نمود

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان رباط کریم ، محمد حسن رفیعی در پیامی از حضور حماسی و بی بدیل فرهنگیان و دانش آموزان در جشن چهلمین فجر انقلاب تقدیر و تشکر نمود .

متن این پیام به شرح زیر است :

 

بسم الله الرحمن الرحیم

اینک بار دیگر در یوم الله 22 بهمن در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، پیام انقلاب اسلامی ایران در گوش میلیون ها آزاده حقیقت جو در سرتاسر گیتی طنین انداز شد، بار دیگر شهرستان رباط کریم به زنان، مردان، جوانان و کودکان خود بالید و این روز شکوهمند را برای دشمنان ایران و اسلام به روز یأس و نومیدی تبدیل نمود.

اینجانب ضمن بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند و افتخار آمیز انقلاب اسلامی از حضور پرشور، فعال و موثر همکاران ارجمندم، فرهنگیان فرهیخته و فرزندان خوبم، دانش آموزان عزیز در سراسر شهرستان شهید پرور رباط کریم همگام با آحاد ملت شریف ایران در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن تقدیر و تشکر نموده و امیدوارم همسو با سیاست های دولت کریمه تدبیر و امید و برنامه های وزارت متبوع با همراهی هدفمند همه معلمان، دلسوزان و فرهیختگان، شاهد ارتقای بصیرت و بینش عمیق همراه با شور و نشاط و خلاقیت و نوآوری در دانش آموزان باشیم. در پایان از خداوند متعال برای مردم شریف شهرستان رباط کریم و همه دست اندرکاران برگزاری برنامه های دهه فجر، به ویژه اعضای ستاد دهه فجر شهرستان، اجر و پاداش الهی، سلامتی و سعادت را مسألت می نمایم.

به اشتراک بگذارید :