تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۰۰:۰۷:۳۳
کد مطلب:  794624
مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 بهارستان
تشکر و قدردانی از حضور پرشورفرهنگیان و دانش آموزان نسیم شهری در راهپیمایی بیست و دوم بهمن97

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 بهارستان پس از پایان راهپیمایی 22 بهمن ماه 97 طی پیامی از حضور پر شور فرهنگیان و دانش آموزان و خلق حماسه ای دیگر تشکر و قدر دانی کرد.

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه 2 بهارستان ، متن پیام علی کریمی مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 بهارستان به شرح زیر میباشد.

باسمه تعالی

 اینجانب ضمن تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بر مردم عزیز ایران و به ویژه فرهنگیان فرهیخته و دانش‌آموزان عزیز بدینوسیله از تمامی فرهنگیان محترم که در طول دهه ی فجر برنامه‌های متنوع و و ارزشمندی با مشارکت دانش آموزان و اولیای ایشان اجرا کردند تقدیر و تشکر فراوان می کنم . اجرای برنامه ها و فعالیت های انجام شده از بینش و درایت و تعلق به انقلاب و عوامل پیروزی آن نشان دارد که این احساس و تفکر می بایستی ارج نهاده شود.
مردم فهیم و غیرتمند و آگاه به رهبری مراجع تقلید و امام خمینی (ره ) و خواص  ، تلاش ها و جانفشانی های زیادی در چهار دهه ی قبل از سال 57 کردند تا توانستند سرنوشت کشور را از دست بیگانگان گرفته و خود به دست بگیرند و آزادوار و مستقل امور مملکت اسلامی را پیش ببرند .
جامعه ی فرهنگیان و دانش‌آموزان مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2 بهارستان امروز با حضور پر رنگ خود در راهپیمایی قدردان کسانی که در پیروزی انقلاب و پس از انقلاب نقش آفرینی کرده اند بودند و مسئولیت پذیری و آمادگی خود را با تلاش بیشتر در مکان مقدس مدارس که از اهداف اسلامی و انسانی انقلاب بوده است را به همگان نشان دادند.
در پایان از همه ی مدیران ،معاونین معلمان مدارس و کارمندان مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2 بهارستان که به همراه دانش آموزان و خانواده های محترمشان در حرکت ملی و آگاهانه و سیاسی راهپیمایی 22 بهمن شرکت داشته اند بی نهایت سپاسگزارم و از خداوند متعال برایشان تداوم در راه حق و حقیقت را مسئلت دارم.

به اشتراک بگذارید :