17 محرم 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۱۳:۲۹:۵۵
کد مطلب:  795363
تقدیر مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی از حضور جامعه فرهنگیان و دانش آموزان استان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن

مدیرکل آموزش و پرورش این استان طی پیامی از حضور پرشور فرهنگیان و دانش آموزان در راهپیمایی باشکوه یوم الله 22 بهمن تقدیر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی، در متن پیام «شهریار فولادوند» مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی آمده است:

بسمه تعالی

بی شک شور و نشاط و عظمت حضور فرهنگیان و دانش آموزان، همدوش با سایر اقشار در راهپیمایی یوم الله 22  بهمن نشان از علاقه به نظام و آرمان های امام راحل و عزمی راسخ در پیروی از راه شهدای انقلاب است.

فرهنگیان آگاه و دانش آموزان انقلابی  با حضور در راهپیمایی یوم الله22 بهمن، وحدت ، اتحاد، وفاق و یکپارچگی ملی همراه با منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را ضامن تداوم انقلاب اسلامی و آرمانهای بلند نظام مقدس و پیشرفت کشور و عامل شکست و ناکامی اهداف شیطانی دشمنان انقلاب دانسته و باردیگر با همدلی و همراهی خود، حماسه بزرگ حضور را خلق نمودند.

به همین منظور لازم می دانم از حضور حماسی و پرشور همه شما طلایه داران عرصه علم و دانش و تعلیم و تربیت در راهپیمائی سراسری ۲۲ بهمن ماه و جشن چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران که موجب تداوم اقتدار و سرافرازی ایران اسلامی شد، تقدیر و تشکر فراوان نمایم.

فولادوند

مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی

به اشتراک بگذارید :