تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ ۱۱:۵۳:۰۲
کد مطلب:  818123
محمد دستورانی:
آموزش و پرورش استان سمنان آماده خدمات‌دهی به غیر فرهنگیان در نوروز

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: آموزش و پرورش استان سمنان آماده خدمات‌دهی به غیرفرهنگیان در ایام نوروز است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان،محمد دستورانی در جلسه مشترک ستاد هماهنگی سفرهای نوروزی و شورای راهبردی وضعیت تصادفات استان سمنان اظهار داشت: 17‌ پایگاه و 220‌ مدرسه برای خدمات‌ دهی به مسافران نوروزی و زوار امام رضا(ع) تجهیز شده است.

وی ظرفیت اقامتی این مدارس را روزانه بالغ بر 6000 نفر اعلام کرد و اضافه کرد: آموزش و پرورش در شهرهای مختلف استان ظرفیت اسکان روزانه6 هزار و 100 نفر را دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان با بیان اینکه ظرفیت اسکان مسافران در مدارس استان محدود به این رقم نیست ادامه داد: چنانچه نیاز باشد این آمادگی وجود دارد که کلاس‌های درس بیشتری تجهیز شوند.

دستورانی ادامه داد: بیش از 500 نیروی فرهنگی در ایام نوروز برای خدمات‌دهی و اسکان مسافران آمادگی دارند و آموزش و پرورش استان در هشت شهرستان استان مدارسی را به امر اسکان فرهنگیان و مسافران نوروزی اختصاص داده است.

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش آماده خدمات‌دهی به غیرفرهنگیان نیز هست اظهار داشت: در صورت صلاحدید ستاد سفر استان، آموزش و پرورش استان علاوه بر فرهنگیان خدمات اقامتی خود را به عموم مسافران نوروزی نیز ارائه خواهد داد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان از تشکیل ستاد اسکان در آموزش و پرورش شهرستان‌های استان خبر داد و گفت: ستاد اسکان با محوریت آموزش و پرورش استان، ‌تمامی ظرفیت‌های ممکن را برای خدمات‌دهی کیفی به زوار ، فرهنگیان و مسافران مهیا کرده است.

به اشتراک بگذارید :