تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ ۱۰:۵۵:۰۰
کد مطلب:  828443
آغاز مرحله نیمه‌نهایی ششمین دوره مسابقات قرآن کریم دانش آموزان جهان اسلام

در دومین روز از ششمین دوره مسابقات قرآن کریم دانش آموزان جهان اسلام، 10 حافظ نابینا و 12 نماینده در گروه دختران از کشورهای نیجر، چاد، افغانستان، سودان، اردن، ترکیه، تونس، نیجریه، الجزایر، ساحل‌عاج و عراق به رقابت خواهند پرداخت.

به گزارش مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش‌وپرورش، صبح امروز «ششمین دوره مسابقات قرآن کریم دانش آموزان جهان اسلام با رقابت‌ها در رشته حفظ در سالن مروارید و زمرد هتل هما آغاز شد.

در سالن مروارید این برنامه با تلاوت افتخاری امین عبدی، قاری ممتاز ایرانی از استان خوزستان آغاز شد و در ادامه این برنامه دو حافظ قرآن کریم از کشورهای سومالی و نیجریه به اجرای برنامه پرداختند و سپس رقابت ۱۰حافظ نابینا انجام می‌شود که در این میان سعید علی‌اکبری، نماینده حافظ روشندل کشورمان با قرعه به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

بر اساس این گزارش، رقابت در بخش دختران از ساعت ۹صبح با اجرای ۱۲نماینده دیگر کشورها ازجمله نیجر، چاد، افغانستان، سودان، اردن، ترکیه، تونس، نیجریه، الجزایر، ساحل‌عاج و عراق همراه با اجرای میان برنامه گروه تواشیح نورالکسا از استان البرز در سالن زمرد انجام می‌شود.

به اشتراک بگذارید :