تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ ۰۸:۳۲:۰۵
کد مطلب:  831938
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان شمالی :
برگزاری پویش دانش آموزی « سیل مهربانی همکلاسی ها » در تمامی مدارس استان در 28 فروردین

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان شمالی از برگزاری پویش دانش آموزی « سیل مهربانی همکلاسی ها » جهت کمک به هموطنان آسیب دیده از سیل با شعار «هر مدرسه یک پایگاه همدلی» در 28 فروردین خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان شمالی به نقل از  روابط عمومی معاونت پرورشی و فرهنگی جلسه شورای هماهنگی تشکل های دانش آموزی با موضوع پویش دانش آموزی « سیل مهربانی همکلاسی ها » برگزار شد .

علی شورزاده معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان شمالی در این جلسه ضمن محکومیت اقدام خصمانه آمریکای جنایتکار در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و تسلیت به هموطنان آسیب دیده از سیل گفت : با توجه به حجم گسترده خسارت های بجا مانده از سیل در نقاط مختلف کشور ،وظیفه انسانی همه ماست تا با کمک های انسان دوستانه خود به هموطنانمان بخشی از آلام این عزیزان را تسکین دهیم .

شورزاده از برگزاری پویش دانش آموزی « سیل مهربانی همکلاسی ها » در روز چهارشنبه 28فروردین ماه همزمان با روز جوان خبر داد و گفت : این پویش با همکاری تشکل های دانش آموزی در تمامی مدارس استان برگزار خوهد شد .

وی با دعوت از کلیه دانش آموزان و اولیا جهت پیوستن به این سیل مهربانی افزود:کمک های نقدی و غیر نقدی دانش آموزان و اولیا تا پایان هفته جمع آوری و با هماهنگی نهادهای امدادی به مناطق سیل زده ارسال خواهد شد .

به اشتراک بگذارید :