تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ ۰۸:۵۱:۵۱
کد مطلب:  831978
برگزاری جلسه ویدیو کنفرانس مدیران و روسای مناطق و نواحی با موضوع کمک به سیل زدگان

مدیران و روسای آموزش و پرورش مناطق و نواحی در جلسه ای که بصورت ویدیو کنفرانس و با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان برگزار شد، ضمن تاکید بر کمک رسانی به سیل زدگان، گزارشی از فعالیت های خود در این زمینه را ارائه دادند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل، احمد ناصری در این جلسه گفت: مساله کمک به سیل زدگان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و بایستی در آموزش و پرورش یک حرکت گسترده و یکپارچه ایجاد شود، چراکه در شرایط فعلی کمک به هموطنان یک وظیفه ملی است.

ناصری تصریح کرد: فرهنگیان سراسر استان می توانند براساس دستورالعمل ارسالی اداره کل به مدارس، در کمک رسانی های به فرهنگیان و دانش آموزان سیل زده کشور از طریق اختصاص بخشی از حقوق خود به این امر خداپسندانه، مشارکت نمایند.

وی با اشاره به برگزاری نمادین برنامه " سیل مهربانی" در مدرسه امام حسن المجتبی (ع) ناحیه یک اردبیل همزمان با سراسر کشور، خواستار اجرای برنامه مشابه در تمامی نواحی و مناطق آموزش و پرورش استان شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل افزود: اختصاص شماره حساب واحد جهت واریز کمک های نقدی و همچنین مشخص نمودن کانون فرهنگی و تربیتی عصمت اردبیل برای جمع آوری کمکهای غیر نقدی فرهنگیان و دانش آموزان از اقدامات خوبی است که ان شااله نتایج خوبی را شاهد خواهیم بود.

گفتنی است مدیران و روسای آموزش و پرورش گزارشی از فعالیت های خود در بحث کمک رسانی به سیل زدگان ارائه دادند.

به اشتراک بگذارید :