تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ ۰۹:۲۷:۴۸
کد مطلب:  832019
نواخته شدن زنگ روز جوان در آموزشگاه نمونه دولتی علامه طباطبایی ناحیه 2 شهرکرد

آئین نمادین استانی زنگ روز جواندر آموزشگاه نمونه دولتی علامه طباطبایی در ناحیه 2 شهرکرد برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش وپرورش استان چهارمحال و بختیاری، آیین نمادین استانی زنگ روز جوان و جشن میلاد حضرت علی اکبر (ع) در آموزشگاه نمونه دولتی علامه طباطبایی ناحیه 2 شهرکرد  با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار و دیگر مسئولین استانی برگزارشد.

جعفر مردانی، معاون سیاسی امنیتی استاندار در این آیین اظهار داشت: جوانان پویا و با نشاط می توانند موتور محرک این جامعه باشند.

مردانی افزود: همین جوانان چهل سال پیش انقلاب را به پیروزی رساندند، پس از آن هشت سال دفاع مقدس را مدیریت کردند و پس از جنگ سازندگی را در دست گرفتند.

وی تصریح کرد: از جوانان میخواهیم با تحصیل، تهذیب و ورزش نقش خودشان را در کشور و استان ایفاد کنند. ضمن اینکه مسئولین نیز باید از ظرفیت جوانان استفاده کرده تا در بخش های مختلف با علم و مهارتی که در این مدارس می آموزند نقش خودشان را بخوبی انجام دهند.

همچنین خدایار قاسم پور معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان گفت: به مناسبت هفته جوان برنامه های متنوع ورزشی و فرهنگی در17 منطقه آموزش و پرورش استان اجرا می شود که مهمترین آنها آغاز رقابت های فرهنگی و هنری دانش آموزان است.

به اشتراک بگذارید :