20 محرم 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ ۰۹:۱۴:۰۲
کد مطلب:  904490
موفقیت دانش آموزان لرستان در مرحله کشوری مسابقات فرهنگی هنری
دانش آموزان لرستان درمرحله کشوری مسابقات فرهنگی هنری موفق به کسب 22 رتبه برتر شدند

دانش آموزان پسر مقطع متوسطه دوم استان لرستان ، موفق به کسب 22 مقام برتر کشور شامل 8 مقام اول ، 5 مقام دوم ، 2 مقام سوم و 7 رتبه برگزیده کشوری در رشته های مختلف فرهنگی هنری و پرورشی شدند .

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش وپرورش لرستان : این جشنواره با حضور دانش آموزان راه یافته به مرحله کشوری در اردوگاه شهید باهنر ( تهران ) برگزار شد ، دانش آموزان لرستان با درخشش چشمگیر صاحب رتبه های  برتر کشور شدند .

لرستان مهد هنر و  فرهنگ زاگرس نشینان است  هنرمندان این استان  ظرفیت قابل توجه ای در راستای هنرهای آوایی را دارا می باشند ، این موفقیت مرهون تلاش شبانه روزی و پیگیری مستمر همکاران در ادارات آموزش و پرورش شهرستان و مناطق ، مدیران مدارس ، معاونین و مربیان   پرورشی  می باشد.

روابط عمومی کسب این موفقیت ارزشمند را به همکاران ستادی ، دانش آموز عزیز و خانواده محترمشان تبریک می گوید .

 

 

اسامی  دانش آموزان و رتبه های کسب شده به شرح زیر است :

1-امیررضا نقی بیرانوند ؛ رشته تکنوازی تنبک محلی رتبه اول کشور

2- امین زرین ؛ رشته تکنوازی تنبک ایرانی رتبه اول مشترک کشور

3- پوریا پورپرویز ؛ رشته کمانچه ایرانی رتبه اول کشور

4-محمدرضا بارانی ؛ رشته تکنوازی کمانچه محلی رتبه اول کشوری

5- میلاد بخشنده ؛ رشته نمد مالی رتبه اول کشور

6- رضا سالاروند ؛ رشته نقالی رتبه اول کشور

7- امیرپور محمودیان ؛ رشته مقاله پژوهشی رتبه اول کشور

8- مبین برخورداری ؛ رشته شعر رتبه اول کشور

9- جواد علیدادی ؛ رشته قلم زنی رتبه دوم مشترک کشور

10- حسین ورمزیار ؛ رشته نگارگری ایرانی رتبه دوم مشترک کشور

11- مهدی رضا جمشیدیان ؛ ر‌شته نقاشی آبرنگ رتبه دوم کشور

12- امیرحسین الیاسی ؛ رشته دف رتبه دوم کشور

13- رضا  عشقی ؛ رشته نقاشی دیجیتال رتبه دوم مشترک کشور

 

14- محمدمهدی نورالهی ؛ رشته شعر رتبه سوم کشور

15-محمد یوسفی ؛ رشته داستان کوتاه رتبه سوم مشترک کشور

16- عرفان مریدی ؛ رشته تکنوازی سرنا رتبه برگزیده کشوری

17- حسن محمدی مقدم ؛ رشته بازی‌های رایانه ای رتبه برگزیده کشوری

18- امیرمهدی قانع ؛ رشته بازی‌های رایانه ای رتبه برگزیده کشوری

19- سیناسعیدی مقدم ؛ رشته وبلاگ رتبه برگزیده کشوری

20- امیرحسین ویسکرمی ؛  رشته مقاله پژوهشی رتبه برگزیده مشوری

21-مهدی هاشمی آرا ؛ رشته مقاله پژوهشی رتبه برگزیده کشوری

22- مهدی اکبری ؛ کارگروه نمایشی رتبه برگزیده کشوری

به اشتراک بگذارید :