21 محرم 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ ۱۱:۴۸:۵۳
کد مطلب:  906745
سومین نشست ستاد پروژه مهر استان یزد

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد گفت : همراهی و مشارکت سایر دستگاهها در پیشبرد اهداف پروژه مهر یک ضرورت است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد ، " عباسعلی دانافر" در این نشست مشارکت و همراهی دستگاها و ارگان ها را در پروزه مهر خواستار شد و افزود : روند تعمیر و آماده سازی مدارس باید مورد بازدید مدیران مناطق و شهرستان ها قرار گیرد .
وی تاکید کرد : با توجه به زمان باقیمانده تا شروع مدارس، پیگیری و رسیدگی هرچه بیشتر به امور فیزیکی و فضاسازی مدارس دنبال گردد .
دانافر در ادامه تصریح کرد : آموزش و پرورش باید تمام نیروی خود را جهت تربیت نسلی پویا به کار بندد و این در گرو برنامه ریزی مطلوب و صحیح است .
مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد در ادامه از جمله مصوبات قابل پیگیری در پروژه مهر 98 را تاکید مجدد بر بازدید تمامی مدارس تا قبل از شروع سال تحصیلی، دقت نواحی و مناطق در بحث انتخاب و انتصاب مدیران مدارس، دقت در تکمیل فرم های ارزیابی در سامانه نظارت، احصاء مدارسی که از لحاظ ایمنی مشکل دارند از طرف نواحی و مناطق و ارائه گزارش آن به فرمانداران و اداره کل،دعوت از مسئولین و فرمانداران در جلسات پروژه مهر نواحی و مناطق و دعوت از مسئولین ، پیشکسوتان و خیرین مدرسه ساز در مراسم تمامی مناطق استان را بیان کرد .

به اشتراک بگذارید :