18 محرم 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ ۱۹:۱۸:۱۴
کد مطلب:  906890
رئیس اداره فرهنگی و هنری آموزش و پرورش استان خبر داد:
درخشش دانش آموزان دختر زنجانی در مرحله کشوری سی و هفتمین جشنواره فرهنگی و هنری

قاسمعلی قنبری رئیس اداره فرهنگی و هنری اداره کل آموزش و پرورش استان از درخشش دانش آموزان دختر زنجانی در مرحله کشوری سی و هفتمین جشنواره فرهنگی و هنری با کسب رتبه های برتر خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان، سی و هفتمین دوره جشنواره فرهنگی و هنری با حضور 1100 نفر از دانش آموزان دختر برگزیده سراسر کشور از تاریخ 28 لغایت 31 مرداد ماه در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار گردید.

 

قاسم علی قنبری در این خصوص ابراز داشت: دانش آموزان با استعداد استان زنجان در این دوره از مسابقات موفق به کسب رتبه های برتر شدند .

 

وی بر این اساس رتبه های کسب شده توسط دانش آموزان استان را به شرح زیر اعلام کرد:

 

رتبه های اول:

گروه سرود محلی دبیرستان فرزانگان ناحیه 2 زنجان به تعداد 16 نفر

مریم اکبری و فاطمه پیرنظری از شهرستان ابهر پایه دهم رشته بازی های رایانه ای

محدثه ذوالقدر و رقیه طارمی از شهرستان ابهر پایه دوازدهم رشته نشریه الکترونیکی

 

رتبه های دوم:

زهرا محمدی از ناحیه ٢زنجان رشته داستان کوتاه

آرزو جعفری و حدیثه کشاورز از شهرستان ابهر پایه دوازدهم رشته بازی های رایانه ای

تینا اسکندری و مائده اصحابی از ناحیه ٢زنجان رشته نشریه الکترونیکی

حنانه پیرنظری از شهرستان ابهر پایه دهم رشته وبلاگ نویسی

فاطمه تاران از ناحیه ١زنجان رشته پته دوزی

کیمیا اسدنیا از ناحیه ٢زنجان رشته تکنوازی فلوت

زهرا عبدی از ناحیه ١زنجان رشته فیلم کوتاه مستند

زینب حسنی از ناحیه ١زنجان رشته فیلم کوتاه مستند داستانی

 

رتبه های سوم:

بهاره موسوی از ناحیه١ زنجان رشته داستان

زینب اصلانی  از منطقه سجاسرود پایه یازدهم رشته مقاله

مهدیه هاشمی پایه دهم وحلیا طاهری پایه یازدهم از منطقه سجاسرود رشته نقد ادبی

مائده کرمی از ناحیه ١ زنجان رشته خوشنویسی

محدثه اسلامی از ناحیه ١ زنجان رشته مجسمه سازی

رژین صحافی از ناحیه ٢ زنجان رشته تکنوازی سنتور

پروین صحبتی از ناحیه ١ زنجان رشته فیلم کوتاه نماهنگ

فرشته موذن زاده از ناحیه ١ زنجان رشته فیلم کوتاه پویا نمایی

 

رتبه های برگزیده:

عاطفه باقری از منطقه زنجانرود رشته شعر

فاطمه گنج خانلو از منطقه سجاسرود رشته مقاله

مریم آشوری از ابهر و زهرا آقایاری از ناحیه ٢ زنجان رشته وبلاگ نویسی

زینب کرمی از شهرستان طارم رشته جاجیم بافی

کیمیا بیات از ناحیه ٢ زنجان رشته تصویر سازی

نرگس جزءاسلامی، ملیکا عبادی از ناحیه ١و ملیکا کامرانی فر از ناحیه ٢ زنجان رشته فیلم کوتاه

 

 

به اشتراک بگذارید :