تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ ۱۷:۵۷:۴۵
کدمطلب: xNM5Jm2v
مدیرکل آموزش وپرورش استان ایلام خبرداد:
رقابت 344 نفر درمسابقات علمی عملی و علمی -کاربردی شاخه های فنی حرفه ای و کار دانش

مدیرکل آموزش وپرورش استان ایلام از رقابت 344 نفر درمسابقات علمی عملی و علمی -کاربردی هنرجویان شاخه های فنی حرفه ای وکار دانش در مرحله استانی خبرداد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان ایلام، علی بیرانوند گفت: در این مسابقات با شرکت تعداد 214 نفر در رشته کاردانش و 130 نفر در رشته ی فنی و حرفه ای مجموعا در 35 رشته با حضور هنرجویان دختر و پسر در سراسر استان برگزار شد.

مدیرکل آموزش وپرورش استان ایلام افزود: این مسابقات در راستای ارتقاء سطح کیفی آموزش های علمی و عملی هنرجویان ، ارزیابی کیفیت آموزش های تخصصی اعم از نظری و کارگاهی، ایجاد انگیزه لازم برای جذب و هدایت استعداد ها ، خلاقیت ها و توانمندی هنرجویان در یک رقابت سالم و سازنده برگزار می شود.

وي اظهاركرد: رشد و شکوفایی استعداد ها و خلاقیت های هنرجویان، توسعه و تعالی رشته های مختلف شاخه فنی و حرفه ای، جلب همکاری و حمایت دست اندر کاران امور اقتصادی و اشتغال، شناسایی نقاط قوت و ضعف هنر جویان به منظور بهبود شایستگی های غیر حرفه ای در آنان، توسعه فرهنگ فراگیری علم توأم با عمل برای جوانان کشور و تقویت شوق یادگیری و یاددهی برای تعالی هنرجویان و هنرآموزان را از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره ها برشمرد.

وي یادآور شد: از این تعداد شرکت کننده در شاخه کار دانش 104 نفر و در شاخه فنی وحرفه ای 76 نفر درمرحله عملی جهت راهیابی به مرحله کشوری به رقابت می پردازند.

به اشتراک بگذارید :