تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ ۰۸:۴۰:۳۲
کدمطلب: JJTTT3SW
مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان تاكيد كرد:
توسعه عدالت آموزشی در مناطق محروم و کم برخوردار

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان بر توسعه عدالت آموزشی در مناطق محروم و کم برخوردار تاکید کرد و گفت: دستگاه تعلیم و تربیت از تمام ظرفیت ها استفاده می کند تا مناطق محروم و کم برخوردار مورد توجه قرار گیرند .

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان لرستان، خدانظر دریکوند در بازديد از مدارس منطقه پاپی افزود: آموزش و پرورش اشراف کاملی نسبت به امکانات، تجهیزات و منابع انسانی مناطق و شهرستان ها دارد و تمام  تلاش خود را به کار خواهد بست تا با پیگیری های مستمر نسبت به جذب اعتبارات ملی و استانی اقدام کند . 

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان اظهاركرد: مدیران آموزشی محور تغییر و تحولات مثبت در عرصه تعلیم و تربیتند و بدون حضور مدیران هیچ اتفاق مثبتی در روند آموزش و پرورش مدارس روی نخواهد داد .

وی تربیت شهروند مطلوب را آرمان غایی آموزش و پرورش عنوان و تصريح كرد: باید درکنار آموزش مهارت های اجتماعی هم به دانش آموزان آموزش داده شود و نگاه متولیات تعلیم و تربیت و مسئولین به مبانی تربیتی و اخلاقی هم معطوف شود .

دریکوند خاطرنشان کرد: اگر خواهان تغییرات مثبت در جامعه هستیم باید این تفکر در همه مردم به وجود آید که نقش هر فرد در پیشرفت جامعه غیر قابل انکار است .

مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان برترویج روحیه  همدلی، تفاهم و برادری تاکیدکرد و افزود: با دست به دست یکدیگر به مهر دادو برای توسعه و پیشرفت استان تلاش کرد .

وي به تجهیز مدارس شبانه روزی وادارات ستادی و هوشمند سازی مدارس هم اشاره کرد و گفت: اعتبارات خوبی هم برای تقویت و تجهیز مدارس در نظرگرفته می شود .

به اشتراک بگذارید :