تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ ۰۹:۰۵:۰۰
کدمطلب: CwrdIm5g
با حضور مدیرعامل كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان:
سامانه مرکزی فن‌آوری اطلاعات کانون راه‌اندازی شد

با حضور مدیرعامل كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان سامانه مرکزی فن‌آوری اطلاعات، سرور (server) کانون افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از کانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان، علیرضا حاجیان‌زاده این سامانه را مکانی امن برای نگه‌داری و متمرکز کردن اطلاعات و داده‌های یک سازمان دانست و تاکید کرد که این اطلاعات  در شرایط مناسب فیزیکی و با بالاترین ضریب امنیتی و استانداردهای روز جهان نگه‌داری می‌شود.

مدیرعامل كانون  پرورش فكري كودكان و نوجوانان یادآور شد برای راه‌اندازی این مجموعه بیش از یک سال کار مطالعاتی و اجرایی انجام شده و مجهز به اطفای حریق، تهویه مناسب و... است.

وي در ادامه نیز از راه‌اندازی اتاقی برای یک سامانه دیگر فن آوری اطلاعات در مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌هنری کانون خبر داد.

مدیرعامل کانون ضمن قدردانی از مدیریت دفتر فن‌آوری اطلاعات و تحول اداری، تجمیع کردن و سامان بخشیدن نرم‌افزاری و سخت‌افزاری حوزه‌ی فن‌آوری کانون را از اولویت‌هایی دانست که در یک سال اخیر انجام شده است.

حاجيان زاده افزود: یکی از مشکلاتی که در اوایل کار در کانون با آن روبرو بودیم تعدد و پراکندگی این سامانه‌های اطلاعاتی و عدم دسترسی‌های مناسب به آن‌ها بود که با تشکیل دفتر فناوری اطلاعات این ماموریت به عهده‌ی این بخش گذاشته شد.

به اشتراک بگذارید :