تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ ۱۳:۰۰:۰۰
کدمطلب: qIvBHIQp
مدیرکل آموزش و پرورش سمنان:
انتشار خبر جعلی اجرای سند آموزش 2030 یونسکو در ایران توهین به معلمان انقلابی است

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: انتشار خبر جعلی اجرای سند آموزش 2030 یونسکو در ایران توهین به نیروهای انقلابی وزارت آموزش و پرورش و معلمان و ظلمی بزرگ و غیرقابل باور در حق دانش آموزان کشور است.

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش وپرورش به نقل از استان سمنان، محمدرضا جهان افزود: در دولت یازدهم در بحث تحول سند بنیادین آموزش زحمات فراوانی کشیده شد و انتشار خبرهای کذب و غیر قابل باور در رابطه با اجرای سند 2030 یونسکو در ایران بی احترامی به فرهیختگان و فرهنگیان ایران است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان خاطرنشان کرد: در دولت یازدهم سالانه میلیون ها نفر از دانش آموزان مومن و انقلابی ایران اسلامی به درخواست وزارت آموزش و پرورش از طریق کاروان های راهیان نور به مناطق جنگی اعزام شدند و باید با انتشار دهندگان این خبرها برخورد جدی شود.

وی اظهاركرد : سالانه تعداد قابل توجهی از فرزندان مسلمان،مومن و انقلابی ایران اسلامی در مدارس جشن تکلیف را برگزار می کنند و همواره این رویکردهای ارزشمند برای ساماندهی جوانان مومن و انقلابی در آینده مدنظر این وزارتخانه بوده است.

جهان تصریح کرد: وزارت آموزش و پرورش بیشترین تاثیر را در حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس داشته است و همواره رعایت شئونات اسلامی در مدارس ترویج می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان با بیان این که انتشار دهندگان این خبرهای جعلی درآستانه برگزاری باشکوه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا درصدد تخریب نظام جمهوری اسلامی هستند، گفت: نباید برای جلب آرای مردم از هر ابزاری استفاده کرد و خدامحوری و رعایت تقوا در محور برنامه های این نامزدها باشد.

جهان خاطرنشان کرد: انتشاردهندگان این خبرهای جعلی با انتشار شب نامه و بیانیه هایی می گویند که وزارت آموزش و پرورش درصدد ترویج رسوايی گری و آموزش های جنسی در مدارس اسلامی و دینی ایران است که باید به حال چنین افرادی که خبرهای جعلی که پایه های نظام را سست می کند تاسف خورد.

به اشتراک بگذارید :