تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۶:۲۵:۰۰
کدمطلب: z37OB7Sn
مديركل فرهنگي هنري، اردوها و فضاهاي پرورشي خبرداد:
اعزام بيش از 550 هزار دانش آموز به اردوهاي راهيان نور درسال جاري

مديركل فرهنگي هنري ، اردوها و فضاهاي پرورشي از اعزام بيشاز550 هزاردانش آموز به اردوهاي راهيان نور تاكنون خبرداد .

به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش، عصر امروز، مهدي علي اكبر زاده در مراسم تجليل از دست اندركاران حوزه ستادي اردوهاي راهيان نور كه در ساختمان علاقمندان برگزار شد، اظهاركرد: اردوهاي راهيان نور امسال يكي از بهترين و دقيق ترين اردوهاي مشترك بين آموزش و پرورش وسازمان بسيج مي باشد كه تاكنون برگزار شده است .

وي افزود: اردوهاي راهيان نور يكي از تاثير گذارترين فعاليت هاي حوزه تربيتي محسوب مي شود  و آنچه از دلنوشته هاي دانش آموزان بر مي آيد تاثير عميق اردوهاي راهيان نور بر روح و روان آنهارا نشان مي دهد  .

علي اكبرزاده گفت: از ويژگي هاي اردوهاي راهيان نور، آشنايي دانش آموزان با واقعيت هاي جبهه و جنگ، كوتاه بودن زمان اردو و آشنايي با قهرمانان جبهه و جنگ است .

مديركل فرهنگي هنري اردوها و فضاهاي پرورشي تصريح كرد: دانش آموزان شركت كننده در اردوهاي راهيان نور، سفيراني هستند كه راه و زندگي و ايثارگري را براي جامعه بازگو مي كنند .

وی گفت: تاکنون بیش از550 هزار دانش آموز به اردوهای راهیان نور اعزام شده اند واین اعزام ها تا پایان شهریورادامه دارد.

علی اکبرزاده ادامه داد:یکی از فعالیت های تابستانی اوقات فراغت برگزاری اردوهای راهیان نور است و در این راستا یادمان های شهدا در غرب وشمال غرب کشور فعال وپذیرای دانش آموزان است.

وي از آغاز رسمي اردوهاي راهيان نور سال تحصيلي جديد از 12 مهر ماه خبرداد و افزود: طي مراسم نماديني با حضور مسئولين و دانش آموزان اردوهاي راهيان نور در كرج آغاز مي شود .

به اشتراک بگذارید :