تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۰:۲۰:۰۰
کدمطلب: aBdRKG3C
معاون آموزش متوسطه وزيرآموزش و پرورش خبرداد:
وجود 628 پژوهشسرا با کد ملی ثبت شده در مناطق آموزش و پرورش

معاون آموزش متوسطه وزيرآموزش و پرورش از وجود 628 پژوهشسرا با کد ملی ثبت شده در مناطق آموزش و پرورش خبرداد.

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان خراسان رضوی، علی زرافشان صبح امروز درگردهمایی روسای ادارات تکنولوژی آموزشی و دبیران دبیرخانه‌های راهبری دروس متوسطه نظری به فرایند تدوین آیین نامه دستورالعمل گروه های آموزشی اشاره و اظهارکرد:آن چه امروز به عنوان آیین نامه گروه های آموزشی نهایی شده است حاصل فعالیت گروهی و تخصصی است.

معاون آموزش متوسطه وزيرآموزش و پرورش ضمن اشاره به تدوین  اساسنامه جدید پژوهش سراها، تصريح کرد: در این اساسنامه مدیریت پژوهشسراها هیات امنایی دیده شده و  پست مدیریت پژوهشسراها زیر مجموعه گروه های آموزشی تعریف شده است.

وي به فعالیت های انجام شده در زمینه علوم و فناوری های نوین اشاره کرد و افزود: کاری که در حوزه علوم و فناوری های نوین دانش آموزی انجام گرفته است کاری منحصر به فرد و حاصل  نگاه بلند معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در حوزه دانش آموزی است.

زرافشان پیشرفت‌های صورت گرفته در زمینه پژوهش سراها را مثبت خواند و خاطرنشان کرد: برای اولین بار در بودجه سال 96 ردیفی با عنوان بودجه پژوهش سراها ایجاد شده است و پژوهش سراها از لحاظ پژوهشی، نیروی انسانی و علمی حمایت خواهند شد.

معاون آموزش متوسطه وزيرآموزش و پرورش افزود: از 720 منطقه آموزش و پرورش سراسر كشور، 628 منطقه دارای پژوهش سرا با کد ملی ثبت شده هستند.

به اشتراک بگذارید :