تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۱۱:۴۵:۰۰
کدمطلب: TVIU0DyD
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تاکیدکرد:
شکل‌گیری شخصیت و مهارت اجتماعی كودكان با کتاب‌خوانی

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بر شکل‌گیری شخصیت و مهارت اجتماعی كودكان با کتاب‌خوانی تاكيد كرد.

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، علیرضا حاجیان‌زاده در دیدار با نوجوانان عضو مراکز فرهنگی‌هنری کانون گفت: همواره در نشست‌هایی که دراستان‌ها با اعضای کانون دارم با صحبت‌ها و پیشنهادهای خوبی از سوی بچه‌ها روبه‌رو بوده‌ام که در تصمیم‌گیری‌های کلان کانون از آن‌ها بهره گرفته‌ایم.

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با بیان این‌که این نشست‌ها، نشان از درک و فهم بالای بچه‌ها دارد، افزود: بچه‌ها در کنار کتاب و کتاب‌خوانی مهارت‌ها و توانمندی های بسیاری را نیز به دست می‌آورند.

وی یادآور شد: دوست‌یابی، ارتباط موثر و مشارکت در فعالیت گروهی از دیگر موضوع‌هایی است که کودکان و نوجوانان با حضور در مراکز فرهنگی‌هنری کانون فرا می‌گیرند.

حاجیان‌زاده به نوجوانان عضو مراکز فرهنگی‌هنری کانون استان زنجان توصیه کرد: تلاش کنید همواره مولد باشید چرا که افراد مصرف کننده خیلی زود اعتماد به نفس خود را از دست می‌دهند در حالی که افراد مولد به‌روزند و متناسب با شرایط خود، موقعیت‌های جدیدی ایجاد می‌کنند.

وی با اشاره به راه‌اندازی پرتال کودک و نوجوان گفت: اعضای کانون می‌توانند آثار فرهنگی‌هنری خوداز قبیل؛ پویانمایی‌ها، قصه‌گویی، شعر ، متن ادبی و... را در این پرتال با نام خودشان بارگذاری و در معرض دید عموم علاقه‌مندان قرار دهند تا فعالیت‌های موثر و گسترده آنها دیده شود

به اشتراک بگذارید :