تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ ۱۱:۴۵:۴۰
کدمطلب: 525143
درفضایی آکنده از نشاط وشوق معنوی
جشن تکلیف 600 نفرازدانش آموزان شهرستان کمیجان برگزارگردید

آیین جشن تکلیف 330 دانش آموز مکلف دختر پایه سوم ابتدایی و 270دانش آموز پایه هشتم متوسطه اول شهرستان کمیجان برگزار شد
 
 
 
 
 

به گزارش روابط عمومی آموزش وپرورش شهرستان کمیجان،کوخائی معاون پرورشی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کمیجان در حاشیه این مراسم گفت:این مراسم با هدف آشنایی دانش آموزان با آموزه های دینی همزمان با ورود به سن تکلیف برگزار شده است و چه مبارک و فرخنده است که این مراسم در ایام فرخنده میلاد حضرت رسول اکرم (ص) وهفته وحدت اجرا گردید.

وی اظهارداشت: این برنامه ها طی 2 روز و با دو برنامه جداگانه برای دانش آموزان دختر و پسر و با حضور تعداد 350 نفر از دانش آموزان کمیجان وبخش مرکزی درسالن امام حسین (ع) و تعداد 250 نفر از دانش آموزان بخش میلاجرد درسالن ورزشی 13 آبان بااجرای برنامه های متنوع فرهنگی ومعنوی برگزارگردید.

حجت الاسلام والمسلمین  مقدسی پور امام جمعه شهرستان درابتدای این مراسم رسیدن به سن تکلیف را یک عید بزرگ دانست و گفت: این عید،عید بندگی شما نسبت به خداوند است. باید تلاش کنید تکالیف دینی خودتان را که از این روز به شما محول شده است به خوبی انجام دهید تا نزد خدا گرامی تر شوید.

موسوی مدیر آموزش وپرورش نیز درسخنانی با اشاره به اهمیت «لحظه تکلیف»،قدر دانستن ورود به دوران بلوغ معنوی را یادآور شد .

حجت الاسلام والمسلمین  مهدی زاده بااجرای برنامه های متنوع فرهنگی به سن تکلیف دانش آموزان اشاره وبه بهترین شکل  اهمیت اقامه نماز رابه دانش آموزان آموزش داد.

اجرای  برنامه های فرهنگی وهنری، سرود ،قرائت پیمان نامه جشن تکلیف و اقامه نمازجماعت ازدیگر برنامه های این مراسم باشکوه بود .

درپایان به همه دانش آموزان شرکت کننده به عنوان یادبود، بسته فرهنگی اهدا گردید.   

 
به اشتراک بگذارید :