تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ ۱۱:۵۸:۵۴
کدمطلب: 525147
امام جمعه شهرستان مهدیشهر :
روز جهانی معلولین، روز پاس داشت ارزش هاست

به مناسبت روز 12 آذر دانش آموزان مدرسه بلال حبشی با حجت الاسلام بارانی امام جمعه شهرستان مهدیشهردیدار نمودند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان به نقل ازشهرستان مهدی شهر ، به مناسبت روز 12 آذر روز جهانی معلولین دانش آموزان مدرسه بلال حبشی و معلمان این آموزشگاه با امام جمعه شهرستان دیدار نمودند.

در ابتدا علی لطفی مدیر آموزش و پرورش شهرستان هفته وحدت و میلاد رسول اکرم (ص ) و امام جعفر صادق ( ع ) را تبریک گفت و از زحمات همکاران در آموزشگاه استثنایی تشکر کرد و بیان داشت که شما زحمات زیادی در این مدرسه می کشید و ممنون زحمات شما هستیم.

حجت السلام بارانی امام جمعه محترم  شهرستان مهدیشهر در ابتدا میلاد حضرت محمد (ص ) و امام جعفر صادق  ( ع ) را تبریک گفت و بیان داشت: ویژگی های پیامبر اسلام علاقه و احترام به کودکان بود او سعی داشت که زود تر به کودکان سلام کند و حاضر نبود یک تشر به بچه ها بزندعلاقه خاصی به کودکان داشت واز راه که می رسید سراغ کودکان را می گرفت.

همچنین ایشان در ادامه فرمود: حضرت امام خمینی( ره ) فرمودند که من حاضرم هشت سال عبادت خود را به پرستار بدهم و او یک روز از پرستاری خود را به من بدهد به اندازه یک بسم الله الرحمن الرحیم که به بچه ها یاد می دهید حتما خداوند پاداش به شما می دهد .

در پیان ضمن تبریک ایام 12 اذر روز جهانی معلولین خاطر نشان کرد هر چه قدر با این بچه ها گره بخورید روحشان در آرامش تر است و شما خواهران که در مدرسه بلال حبشی کمک می کنید اجر و پاداش زیادی برای شما دارد.

در پایان این مراسم هدایایی از طرف امام جمعه محترم به دانش آموزان حاضر اهداء گردید.

به اشتراک بگذارید :