تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ ۱۹:۲۲:۴۴
کدمطلب: 550241
مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی خبر داد:
راه اندازی کلینیک دندان پزشکی ویژه فرهنگیان در تبریز/احداث دهکده ورزشی دانش آموزی

مدیر کل آموزش و پرورش استان در کارگروه مهندسی فرهنگی و بازانگاری نقش و جایگاه زنان در پیشرفت و توسعه ایران اسلامی در باشگاه فرهنگیان نقش خطیر آموزش و پرورش در جامعه را یادآور شد و گفت: آموزش و پرورش به لحاظ ماموریت و مسئولیت سنگینی که دارد یک شبه نمی تواند تمام مشکلات را حل کند.

  به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی، جعفر پاشایی در کارگروه مهندسی فرهنگی و بازانگاری نقش و جایگاه زنان در پیشرفت و توسعه ایران اسلامی گفت: مشکل آموزش و پرورش مشکل همه آحاد جامعه است و هر کشوری که بخواهد مسیر پیشرفت و توسعه را طی کند باید به آموزش و پرورش توجه ویژه ای داشته باشد.

 مدیر کل آموزش و پرورش استان با بیان این که اخلاق گمشده جامعه امروزی است افزود: تربیت اخلاقی به معنی شکل گیری سالم نسل هاست و نسل نوجوان نیاز دارد تا در دامن پاک مادران و با روزی حلال پدران و در مدارس که مکان تعلیم و تربیت است بزرگ شوند.

 پاشایی ادامه داد: در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش به حیات طیبه تاکید شده است و رویکرد ما در دستگاه تعلیم و تربیت استان تاکید بر اخلاق مداری و رضایت مندی عمومی بوده است.

 وی با بیان اینکه در حال احداث کلینیک دندان پزشکی ویژه فرهنگیان در تبریز در راستای ارائه خدمات حداکثری به همکاران هستیم از ساخت دهکده ورزشی دانش آموزی در استان آذربایجانشرقی خبر داد.

 مدیر کل آموزش و پرورش استان با اشاره به اقدامات انجام یافته و کسب رتبه های برتر علمی آموزشی و پرورشی در 4 سال گذشته گفت: اگر موفقیتی در این مدت بوده بخش مهمی به تلاش و همکاری بانوان شاغل در آموزش و پرورش استان برمی گردد.

 پاشایی به کمبود منابع مالی دولت اشاره کرد و گفت: با داشتن منابع مالی کافی کار کردن هنر نیست بلکه با محدودیت ها کار کردن و موفق شدن هنر و از شیوه های مدیریت موفق است.

 وی استقرار پایه دوازدهم در سال تحصیلی آینده را مهم ترین چالش آموزش و پرورش عنوان کرد و افزود:  تجهیزات و نیروی انسانی برای استقرار پایه دوازدهم در استان فراهم است و بدون تردید با همکاری مجموعه آموزش و پرورش مشکلی در این راستا نخواهم داشت.

مدیر دستگاه تعلیم و تریت استان در ادامه گفت: تلاش می کنم بستر و زمینه فعالیت بانوان در سطوح مدیریتی بالا در آموزش و پرورش استان فراهم شود هرچند که در حال حاضر هم تعدادی از بانوان در امر خطیر مدیریتی مشغول فعالیت هستند.

گفتنی است که در پایان با اعطا لوح سپاس و هدایایی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش استان از بانوان فعال و حائز رتبه در رقابتهای علمی، آموزشی و پرورشی شاغل در مجموعه قدردانی شد.

به اشتراک بگذارید :